Svrbenie, pálenie a výtok

Príspevok v téme: Svrbenie, pálenie a výtok
BezMena73

dobrý deň chcela by som sa spýtať či má alebo mal niekto podobný problém ako ja..
pred pár dňami som bola na kúpalisku a hned na druhý deň začalo to strašné svrbenie v okolí pošvy..asi 2 dni predtým som mala pohlavný styk a teraz neviem z čoho by to mohlo byť..môj partner žiadnu chorobu nemá a ja neviem či mám mykózu alebo nejaký zápal..začala som si to natierať krémom candibene ale dnes som bohužial dostala menšturáciu a počula som že sa to vtedy nemá používať..poradte mi čo mám robiť..čo by to tak mohlo byť? :-(

akinom007

mozes to mat aj z kupaliska ale aj od partnera, pretoze keby to aj mas od partner aurcite sa ti to neprejavi hned v ten den ked ste maly styk...
a ako vies ze aprtner je zdravy? bol na kultivacii niekedy?

primrose

priznaky sedia na mykozu...takze v priebehu menstruacie mozes pouzivat ten gel na intimnu hygienu caneste, dalej vyborne si mozes pomoct a probiotickymi tamponamy, ktore kupis v lekarni a mozes ich pouzivat ako bezne tampony v priebehu menstruacie...a ked ti skonci menzes tak natierat canestenom alebo cantibene...alebo kup canesten vaginalne tablety na vkladanie...ak nezaberie max do 5 dni tak navstim gyne

Mema

Tento problém som mala tiež, mastila som to Canestenom a po 3-4 dňoch som dostala menštruáciu ale pokračovala som v natieraní aj tak a prešlo to. Taktiež som používala gél pri sprchovaní Canesten IntimGel. A hlavne odporúčam v najbližšej dobre s priateľom nespať alebo mu o tom povedať lebo to môže od teba chytiť aj keď máš pocit, že ti to už prešlo.

pe84

Pocas menstruacie by ti mohlo este pomoct umyvanie specialnym gelom na intimnu hygienu Canesten IntimGel, ukludni podrazdene miesta, mozes ho pouzit az 2x denne, vyskusaj

pe84

asi si dostala mykozu, mne na to zabera Canesten Gyn, teraz cez menzes by si to zbytocne liecila, ale ak mas silne svrbenie, tak si kup Canesten krem a natri si tie miesta, malo by to skludnit, hned po menstruacii, zacni s liecbou, aby sa to velmi nerozvinulo, bud tabletu alebo ten isty krem, ale aj dovnutra...

matuskomicha

je nebezpecne sa kupat na kupaliskach v takychto horucavach urcite si dostala mykozu alebo inu infekciu chod na gyndu