Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnedé škvrny medzi zubami

Príspevok v téme: Hnedé škvrny medzi zubami
Noah

No takže mám strojček asi od mája a nejak na začiatku po dvoch mesiacoch sa mi začali robiť škvrny, hlavne v predných horných zuboch, čo som mal všelijak krivé a sa mi vyrovnali, najprv to bolo len nevinne tmavohnedé, asi až čierne škvrny medzi zubami, myslel som si že je to len tým že sa mi to posunulo a nebolo to dlhšie moc dobre čistené kedže to bolo posunuté a nevidel som na to dávnejšie, no potom na predných od 1-3 aj zlava aj z prava sa mi začali rozširovat take slabo hnedkasté až žlté škvrny po zuboch, zatial to mam len na okrajoch (trojky sa mi už viac rozšírili), čím to môže byť? umývam si zuby každý deň, rano-večer, poobede vyplachujem, poživam medzizubne kefky, dentalnu niť (už sa da dostať medzi horné zuby ked to mam teraz vyrovnané), potom na zamčeky mam kefku, ustnu vodu....Môže to byť len nevinny hnedý pigment? že mam slabú sklovinu a lahko sa mi zafarbuje? Už som zúfaly, čo som bol v juli u tej zubarky nič mi na to nepovedala. Rozmýšlam že idem si to dať spraviť u dentalnej hygieničky, dá sa to spraviť aj ked mam ten drot na sebe či mi ho dá von či ako, a čo by mi tam robila?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnedé škvrny medzi zubami - Fórum - ZDRAVIE.sk