Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa vola pangamin po anglicky?

RNG

Pangamin je vitamin B-15(calcium pangamate)
Kedze pivovarske kvasnice ho trosku obsahuju, z reklamnych dovodov nazvali suche pivovarske kvasnice pangamin, co je samozrejme bohapusta loz.
Cisty B-15 Calcium Pangamate, mozes dostat napr z firmy puritan.com

gggg

zabudla som na ihreb. nabusduce urcite objednam odtial. da sa tam platit aj v inej mene ako je usd? alebo pri platbe sa to len jednoducho prepocita. niesom na slovensku chvalabohu, tak mozno aj shipping bude rychlejsi sem

agartio

viem o iherbe, ja doporucujem tiez iherb, nejak som prehliadol ze to objednala s amazonu. tak cez iherb to mohla mat este lacnejsie

hlavatahlava

agartio
za posledny tyzden som nechal na iherb cez 500 EUR...
o tolko prisla slovenska ekonomika :D
hold, blbec zostane blbcom..
volme istoty..
posta zadarmo (lebo akcia 5% pokryje postovne 4 smiesne USD, ano styri dolare!!) a dorucenie priamo domov.
paradoxom zostava, ze posta z USA, tj. cez 1 ocean 1 kontinent je lacnejsie, ako posta z BA do BA..
to je uz vrchol vykoristovania.

a to nehovorim o neucinosti a inym podvodom, zo strany (majority) slovenskych distributorov.. nevedia to skladovat, neucinne davky a podobne..

agartio

A urobila si dobre.
Treba nakopat zadky tymto slovenskym uzernikom hnusnym.
Ja kazdemu doporucujem vsetky doplnky objednavat z ameriky, a zasadne nekupovat nic z lekarni.

Naobjednavaju zo zahranicia za par centov, a potom tu ludom predavaju 5x drahsie. Tak funguje uzera.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa vola pangamin po anglicky? - Fórum - ZDRAVIE.sk