Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

memo plus

jjjjj

ja som ho uzivala.neviem, ci mi zlepsil pamat..ale urcite rano, ked som vstavala, tak som sa nezobudzala pol hodinu, ale hned som vyskocila z postele.necitila som sa unavena.bolo to dobre.:-)

diera

ja som s nim spokojna..pomaha mi aby som nebola unavena..ale raz som si kupila jedno balenie..a neviem ci bolo nejake divne..alebo co..ale vobec nezabralo...mozno je to len o psychike:)

Lenush

ja odporucam guaranu. mne vzdy pomohla, je velmi dobra na sustredenie, lepsiu pamat a zahana unavu kedze obsahuje aj kofein.. daju sa kupit aj guaranove napoje v lidly, ale lepsie su tabletky, ktore dostat v lekarni

gashty

ok.a nejaká iná rada?na mňa memo plus,ginkoprim,hroznový cukor,káva,redbul ani podobné iné srandy už neúčinkujú.neviem už čo mám vyskúšať.keď prídem unavená z práce,väčšinou sa mi už nechce učiť,chce sa mi spať a takto sa učiť nedá...

memko

minuleho roku som to brala pocas skuskoveho. myslim ze to ma nieco do seba, pocitila som zlepsenie koncentracie .. ale inak nic mimoriadne :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

memo plus - Fórum - ZDRAVIE.sk