Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pichanie pri srdci

anyone

nechcem ta niako strašiť ale mám 15 a pocitovala som to čo ty...po čase som začala odpadávať tak som zašla k lekárovi na neurologiu a ptm na kardy/i/ologiu na neurologí mi nič nezistili no ked som prišla na kardy/i/ologiu tak mi tam zistili že mám zlú cievu ako že mi ide inakade ako by mala tak mi dala tabletky a v agusute mám isť na ten pristorj čo sa dáva na srdci a kázala mi ešte aby som išla na krv na druhý den mame volala lekárka a povedala jej že je to zlé že mám začať držať prísnu dietu žiadne sladkosti,slané a pod. lebo že mám nábeh na atelosklerozu aj ked nie som tučná ale aj tak to možem dostať takže radím ti chod čo najskor lekarovi dokým nezačneš odpadávať a pod lebo budeš to mať ešte horšie

maricenka

ludia, chodte k lekarovi. ved ten vam pomoze... v tomto pripade pomoze bud kardiolog alebo mozno psycholog, ked je clovek prepracovany...

Natali 29

Hocikedy ma zacne silno pichat pri srdci, zvicajne to trva asi 10 minut, ale su to fakt ostre a neprijemne bolesti... Poradi mi niekto co mam robit?

brouklyn

aj.ja joj tak to je to som si myslela že idem zomrieť tak som aj napísala list na rozlučku :D ale ráno som sa zobudila a bolo mi super. Tiež sa mi ťažko dýchalo a strašne som sa bála a už som si myslela že mi kardiolog povie že je somnou koniec ale nebolo to tak. Dala mi liek ne zlepšenie imunity a že sa nemám tak strašne hrbiť a že to prejde. Ale može to byť aj niečo inné treba zájsť ku kardiologovi a povedať mu čo ťa trápi.

aj.ja

ale neviem preco sa to zacalo prejavovat az teraz z nicoho nic, raz rano som sa zobudila a pichlo ma pri srdci, potom som mala v lavej strane hrudnika taky cudny pocit neviem ako to popisat a bolelo ma aj pod lavou klucnou kostou a raz vecer sa mi strasne tazko dychalo, mam pocit ako keby sa to navecer vzdy zhorsilo. toto trvalo asi 5 dni a potom to zase z nicoho nic prestalo, tyzden mozno dva pokoj a znova a toto sa mi strieda asi tak posledne dva mesiace.

Ratka

a ja si myslím, že to máte z chrbite. mala som podobné problémy, zašla neurologovi, napravil ma,a hurá pichanie pri srdci prestalo.

aj.ja

fiha tak to je presne moj pripad, uz sa chystam ku lekarke, dufam ze to bude tiez "len" tou chrbticou lebo tiez sa strasne vela hrbim, a bolieva ma chrbtica. problemy so srdcom som nikdy nemala. snad ho mam v poriadku

brouklyn

to poznám zašla som na kardiologiu a ona mi povedala že mi nič nieje a to pichanie pri srdi mám ztoho že mám velmi krivu chrpticu, strašne sa hrbím od vtedy ako chodím vistretá na už nepichá pri srdci :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.