Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco mi to robii ket vje ako ho milujem

Príspevok v téme: preco mi to robii ket vje ako ho milujem
lilijana

us nevlazem tak dalej trpiet ja mam 18 rokou ale on ma 16 a preto mna jeho matka negce do rodini ale ja som mu dala moju pocdivost lebo mi povedal se mna nigdi ne nega se zomnou ostane navsdi a velmi ho lubim ale nevjem ci on mna lebo ja som teras vnemecku a on isjel o sk a tam ma svoju bivalu a on mi us ani neotpisuje na pokec ani sa mi neoziva us mesiac a ja len trpim a moja matka somnou place vjete co to je ani nanic nemam gut a ta jeho bivala mi napisala mne na pokec se on snou godi se snim goi kasi den von a take veci a to mi velmi ublisilo co mam teras robim len vsdi pijem a placemkvoli nemu preco mi tot urobil co mam teras robit ako mam zabudnut 5 roki sme spolu chotili a teras mi zlomil srdce

ambrozia

A natala nie je lilijana? Asi je, však? Mňa mi zaujímalo akým nárečím to píšeš? Však slovenčina to nie je.

Bublinka-Sendy

mikova natal
Dnes 17:37??.??.192.169
ja mam 13 a moj priatel ma 24 a milujem ho veelmi strasne a aji on mna ale mala som us vela problemi as smatkou zocom ma kvoli tomu zbil nemohla som gotit von 2 mesiace alemala som snim kontakt tajne a potm som robila zrozumom a tak som isla von ajak sme sa videli velmi sme sa objali a plakali sme a teras us si davam pozor abi sa to nigdo ne dozvietel ale bojim sa a aji on mna ale ket sa lubime tak sa lubimee

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco mi to robii ket vje ako ho milujem - Fórum - ZDRAVIE.sk