Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mňa už asi šlak trafí

Príspevok v téme: Mňa už asi šlak trafí
Mnokira

a to doslova použila by som aj o 100 krát horší výraz. To si robí moje telo zo mňa už fakt srandu ale mňa už to nebaví. Tak nielenže mám problémy s dýchaním a s divným pocitom v krku, k tomu ma boli kĺby mám všemožné tráviace problémy bolesti krížov a k tomu ešte zlatá žila? a to mám len 17. Vrátim sa k tej zlatej žile jednoducho pri vykonávaní veľkej potreby si tam nahmatám nejakú hrčku. Pred rokom má v konečníku strašne pichalo až tak že som nemohla chodiť. Vyprdela som sa a prešlo to tak som tomu nevenovala pozornosť. No a teraz som začala cítiť také tlaky v konečníku a našla som si na internete aj ďalšie príznaky zlatej žily a všetko to sedelo. Dajte ma do truhly a zakopte ma niekto hlboko pod zem mne už sa nechce žiť k tomu mám aj takú divnú stolicu už dva týždne je riedka a taká bledšia a občas sa mi stane že tam mám ako keby hlien a včera som mala také bolesti brucha že som myslela že skapem a to som začala jesť viacej ovocia zeleniny a viacej vlákniny a začnem mať takéto problémy. Jaj bodaj by som skapala

p.d.

Ja som dosiel len k telu, tak len zopar svojich postrehov.
Ked som prestal chudnut umyselne, tak som zacal chudnut realne.
Je obdivuhodne, ze telo dokaze ziskat energiu z akejkolvek hluposti, ktoru do seba vstrepeme. Mozog sice pracuje na 12 voltov cca., ale aj tak je to fascinujuce a nenapodobitelne.

Mnokira

nie s týmto som ešte nebola ale v dohladnom čase sa chystám a občas sa aj stane že m pri pupku pichne trvá to deň a potom polroka nič ja neviem či to už nechytila aj moja sestra lebo už aj ona začína mať podobné príznaky

Mnokira

no konkrétne som riešila ten problém s ťažším dýchaním a s tým hrdlom po rôznych vyšetreniech nič nezistili poslali ma endokrinologiu a tam tiež nič ja už mám tých doktorov plné zuby aspon chvílu chcem mať od nich pokoj a to som donedávna bola úplne zdravá ani žiadne chrípky zdravá jak rybička a teraz toto všetko naraz to by skolilo aj koňa a aj neustále grganie ma už tiež unavuje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mňa už asi šlak trafí - Fórum - ZDRAVIE.sk