Mini prsia

Príspevok v téme: Mini prsia
tata_000

Zdravím. V puberte som chudla teraz som plochá ako doska. Mám 13 a neviem čo s tým robiť. Pomoc prosím ! Som zufalá. Všetky kamošky maju Céčka najmenej B´´ečka mam najmenšie prsia. Pribrať som skušala ide to pomaly ale nepomáha. Som doslova plocha uplne ako doska nemám tam nič. Prosím pomožte čo mam robiť ?:( Ďakujem

odpovedam

Zacnite sa mat rady take, ake ste. A jedzte poriadne, lebo v kuse su tu len temy o anorektickach alebo zenskych, co su vraj obezne a chcu schudnut hladovanim. Uz vam fakt niekedy lezu na mozog same idoly, herecky, spevacky modelky... budte same sebou. Ked budete v kuse na sebe hladat vady, aj okoliu pridete vadne. Preco vas trapi vyzor a nie radsej gramatika, vzdelanie, prijemne vystupovanie, osobne vyzarovanie? Peknymi prsiami na hodnote nestupnete. Akonahle ziskate pekne prsia, zacne vam vadit daco dalsie...
Ale vsimnite si, ze vyrovnane, spokojne zeny maju vacsie kuzlo, aj ked nemaju idealne krivky...

to dievca

Mám ten istý problém som od malička strašne chudá snžím sa priberat ale nejde to :/ Trápi ma to že všetky dievčatá majú prsia ale ja nemám nič.. :/ Prosíím poradte .. :(

MultiLevel

toto bolo posledne, co som v 13 rokoch riesila - ze ake mam prave velke prsia. Bolo mi jasne, ze moje telo sa bude este dlhuuu dobu vyvijat....to, ze si schudla koniec koncov ani nemuselo mat v konecnom dosledku vplyv na tvoje prsia. Ak mate v rodine geneticky dane, ze mate male prsia, tak ani tuk navyse to nezachrani. Uz som videla vela zien pri sebe a mali malicke prsia....U teba to moze byt tiez rozne. Neries to prosto teraz...

Proste Já :D

Ahoj, ja mám tiež 13 a som ako doska :D
Mne to moc neprekáža.. Časom ti určite narastú.. U nás v triede má každé dievča dosť veľké prsia a ja jediná som tak ako taký slíž..

odpovedam

Prsia su sexualnym symbolom, nerozumiem fakt, ze preco dnesne mlade dievcata chcu byt sexualnym objektom, duplom v takom nizkom veku. Ver tomu, ze mnohe zeny, co su obdarene na hrudniku stretavaju idiotov, ktorym ide len o ich prsia. Pre taketo su ich prsia prekliatim. Ja som sa pre svoje nulky ci jednotky (ci nieco medzi tym) nikdy netrapila a zbytocne stavias svoje sebavedomie na tomto. Co znamena, ze si mala sancu ich mat velke? Chudnutie ovplyvnuje hrudnik, ale nie tak strasne ako sa o tom hovori. Zbavit sa tuku je velmi tazke. Vacsina lud, co chudne, chudne zo svalstva, nie tuku.

tata_000

jednodcho preto lebo som mala tu príležitosť mať ich veĺké. Ale ja krava som chudla a teraz som aj tak dopadla. Nepríjemny pocit ked viem,že som ich mohla mať velke ale ja som to premarnila. Trápi ma to. Počula som dosť verzii že nech ma netrapia prsia že mam malo rokov a pod. ako ja neuznavam silikonove prsia a oni si hovoria že ich chcu a nech sa im do toho nepletieme mna trápi zas tak toto a ten kto to nechape nech je ticho. Proste ma to trápi čo je na tom že nechcem byť plochá a chcem mať aspon B? Ten pocit ked vidím pred sebou dievča v mojom veku ake ich ma plné a ja tam nemam nič.. :D

odpovedam

Nikdy som nechapala, ako nejaka zena/dievca moze postavit svoju hodnotu na tom, ci ma velke prsia, ci nie. Ja som tiez takmer plocha a nikdy som sa netrapila. Preco ti to tak vadi? To nie je to, preco ta ludia budu alebo nebudu mat radi...