Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel

Príspevok v téme: Priatel
LEILA0000

Dobry vecer.Mam uz dva roky priatela.Mame pekny vztah planuje buducnost a tak.No ked nie sme spolu co sme velmi malo lebo sa to neda uprednosni predo mnou ostatne veci. Riesila som to s nim v piatok a povedal ze sa zmeni.No teraz sa mi uz 3 dni neozyva ani nic. Napisala som mu 2 sms kde som mu uz povedala co citim ze ma to nici a ani po tomto sa mi neozval. Vazne je super len neviem preco toto robi potom ho to zese mrzi,ma chvilu to prestane a potom zase.Nepiste mi ze mu mam pohrozit rozchodom lebo to u mna nie je riesenie(toto mi poradili uz dve kamaratky).To je vydieranie a aj tak to nedokazem.Velmi ho milujem a zelezi mi na nom a viem ze aj jemu na mne lebo mi to dokazuje no neviem si s tymto rady. Dakujem

MultiLevel

v prvom rade sa spytaj jeho, ze preco sa neozyva....ja si cosi take neviem predstavit. Sme dospeli ludia...taketo spravanie je skor znamkou nedospelosti, alebo toho, ze nelubi...

Laara

neviem si predstavit, ze by sa mi priatel 3 dni neozval a ja jemu..my sme spolu dost casto, ale aj ked sa nepodari stretnut, tak sme v kontakte..piseme si..zavolame si aj parkrat denne..to ho nezaujima co robis? ako sa mas? nechybas mu? dokonca ti ani neodpise..toto urcite nie je vo vztahu normalne..ved zamysli sa nad tym sama, oplati sa trapit kvoli niekomu, kto o teba neprejavuje zaujem, uprednostni stale nieco pred tebou a dokonca ta ignoruje??? nie..takto sa milujuca osoba nesprava

fero11111

tu ti nikto nepovie ze mu pohroz rozchodom ty sama odid :D ked ti sere na hlavu a neodpise 2 dni ci jak jak sa strapnujete pre debilov otrasne

M8cr6

ked sa už jeden nesnaži, darmo sa bude druhy snažiť..mali by sa obaja. ked to tak neni a zranuje ta to, nenačuva ti, nesnaži sa, nestracaj čas..potom napiš čo si robila a jak si sa citila. som zvedavá :-)

M8cr6

tak to ma mrzi. no behat za chalpom je somarina. ak je debil tak ho nechaj. nemyslim rozchod ani mu nehroz. proste si začni robit čo chceš. nepiš mu kam ideš ani čo robiš. povedz si idem si skusit od neho odvyknut. netrap sa a nemysli na neho. pokial o teba už nestoji každa minuta tvojho trapenia je strata TVOJHO času...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk