Rada ohladom poistovne

neskusena

Ale lekari netusia o nedoplatku poistovni.

Zavolaj si do slovenskej poistovne, ak sa dobre pamatam, je to 46 mesacne.
Ked ludia odchadzaju do zahranicia tak si vacsinou slovensku ZP rusia, inak su samoplatitelia. No a ti platia tych cca 46 EUR /mesiac.

Ak sa mylim, opravte ma.

hfcbu

presso. ked pracujes v zahranici tak ti nic nepreplaca zamestnavatel co sa tyka zdrav . poistovne na slovensku. ty odvadzas poistne predsa do zdrav. poistovne v state v ktorom pracujes . je nezakonne byt poisteny v dvoch poistovniach. v zahranici a na slovensku . ked si zacala pracovat v zahr. mala si sa zo slov. poistovne odhlasit

Blondula

jaaaj.....s tymto som mala opletacky vo vseobecnej.bola som v zahranici,domov chodila nepravidelne a aj som platila nepravidelne.oznamil mi to väcsinou lekar.pekne osobne do poistovne a tam ti povedia kolko musis doplatit ! myslim si,ze dneska ti nikto nic nebude oznamovat telefonicky alebo inou formou a hlavne ak ti nabiehaju uroky :D mne dokonca poistovna robila take nedoplatky,ktore mi vypocitali este v case,ked som chodila do skoly :D :D debili !!!!

presso

a v mojom pripade je to trochu zlozite lebo ja mam slovensku poistovnu ale preplacaju mi to zo zahranicia takze neviem ci sa mam informovat na slovenskej alebo zahranicnej poistovni

neskusena

nedoplatok ti povedia aj telefonicky. niekedy nie je pravidlo ze posielaju postou. potom o tom clovek nevie a nabiehaju uroky.