Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kliešť pri konečníku ...

Príspevok v téme: Kliešť pri konečníku ...
L.Borgia

ahojky po návrate s dovolenky som si objavila v intímnej oblasti resp. ako je ústie vagíny a konečník väščiu tmavohnedú šošovičku, na dotyk bolestivú ... je to nepríjemné hlavne pri sedení, dôkladne som si to prezrela pod lupou a vypadá to tak, že to bude asi kliešť ...

skúšala som krúživými pohybmi dostať ho von ale potvorka jedna sa tam drží a nie a nie ísť von. v žiadnom prípade to nebudem podceňovať a zajtra navštívim kožnú, ale ak by ste mali nejaký domáci recept na tento problémik, sem s ním. díki moc.
......................................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:
Kliešť a choroby z kliešťov
Viac na www.zdravie.sk

pivonka

Hej a keď ho chytíš do pinzety a stlačíš, tak sa nevygrcá, však...
P.s- rozmýšĺaj normálnym sedliackym rozumom a preštuduj si odborné články, budeš vedieť viac.

xxy

kliest sa nevybera mydlom ani kremami. ma sa chytit za pinzetu a opatrne vytiahnut aby sa pri vyberani do teba "nevygrcal"

pivonka

vezmi chumáčik vaty asi 3x3 cm, jemne navlhči vodou a prejdi s ním jemne po mydlo. Kliešťa prekry vatou a prelep na kríž najlepšie širokým leukoplastom. Nechaj pôsobiť 15-20minút, potom odlep. Kliešť by mal byť vo vate. Ak nebude, celý postup opakuj ešte raz. Ak by ani vtedy neprešiel kliešť do vaty, docieliš aspoň to, že klieš´t už bude na vrchu pokožky a celkom ĺahko ho "vylúpneš". Nasledne treba ranu dezinfikovať dezinfekčným prostriedkom ( ajatín, propolis tunktúra, lieh atď ).

mlcanuejniat

Vyberies si ho do 7sekund takto.Vezmi malu vaticku a na nu daj viac smradlacej masaznej wmulzie alevo aj hocijake tekuty krem dostatok a kruzivymi pohybmy tak abt mu vitekol ten krem dnuka do koze a zacal vasit vyjde con lebo sa necgce udusit.Ja pravidelne kazsy rok v prienere troch vyberiem.A ked si tam nedotiahnes alebo doma ti to by ihol niekto urobut tak bez na chirurgiu.Necakaj!!!!!!!!!potom do 24-42h trreba sa vsimat ci ti nie je zle a ist po vybete opat ak by bolo za lekarim.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kliešť pri konečníku ... - Fórum - ZDRAVIE.sk