Ako si najst babu ked som iny?

Príspevok v téme: Ako si najst babu ked som iny?
matuskolock

Ahojte, moj problem spociva v tom ze som strasny samotar.Po skonceny strednej sme sa vsetci kamosi rozisli po svete a po case sme spolu prestali komunikovat. Kazdy si niekoho nasiel,ale ja som ostal sam,netusim ako si najst tu pravu partnerku tu pravu lasku ked som iny.

Som sice mlady chlapik ale neuzivam si ako ostatny mna to proste nelaka,mam ine zaujmi ako napr. prirodu, castovanie, nakupovanie, telku, knihy, internet. Som taky ani neviem aky lenivec-ale pracovne povinnosti si plním na 100%,takze som aj zodpovedny a spolahlivy,len proste ma nelakaju kluby, diskoteky ci bary...

Pracujem sice v zahranici,ale nechcem tam zostarnut,chcem zenu a rodinu byt konecne s niekym a stastny cely zivot. Ako si mam najst zenu hm? Nie som bohac, som obycajny robos, ktory hlada uprimnost a vernost. Dakujem za reakciu.
mn4dz4m@gmail.com

jedulka

matuško, klídek o tom je demokratická debata :-)))
Znova už dneska potřetí, proč si nevybereš ženu,s přesně stejnýma hodnotami. Tady jich běhá a píše stejně jako ty? !Jsem divná!a pod.
A nenavážej se tady do žen!!!
Jsem taky cholerik a to by to tady lítalo :-)))

Aja02

Sranda. Zakladatel temy len popise svoju situaciu a hned je chvalenkar, uboziak utopeny v sebalutosti a chyba mu sebavedomie. Milujem tieto diskusie. :D

Naozaj by si mal skusit tu zoznamku. Na internete je ich viac ako dost. Ked nie si velmi spolocensky, resp. nerad chodis von, tak toto bude jedina cesta. A aj tak, mas iba 27 rokov, tak sa nevzdavaj. ;)
O par rokov budes zenaty, budes mat niekolko deti a na toto obdobie pokoja budes este s radostou a nostalgiou spominat. Vtedy si povies, ako ti len bolo dobre. :D

matuskolock

ZUZOVA

pisem priklad oki,boli sme s bratom na domasi sli sme obycajnou firemnou auda a3 hned po zaplateny parkoviska sa na nas nalepili dve sliepky.pytaju sa odkial mame take pekne auticko a brat nato kto pracuje ten ma o par minut s tymi babami pil brat uz pivo a po hodke si to rozdavali na zadnych sedadlach firemneho auta.....takze staci sa pochvalit a babu na sex mas hned.a ja niesom taky ide mi o normalne vztah nie take uzivanie si chapes....

kablica

nemyl si spravanie, ktore od teba vyzaduje praca, so svojim skutocnym zalozenim.
Zasada je taka-kto cielene vyhladava ludske kontakty i v case oddychu a doslova sa v nich dobija, vadi mu dlhsia samota, citi sa v nej zle, tak je extrovert.
Koho spolocnost ludi akoby unavuje, az vycerapa a energiu si dobija sam v sebe bez potreby inych ludi, utieka sa do samoty po kontakte s ludmi, aby obnovil svoje zdroje, ten je introvert.
Jednoduche :-D