Chĺpky na zadku a hanba-sex

Príspevok v téme: Chĺpky na zadku a hanba-sex
susanCOix

Dobry den,

mam taky problem ze som si oholila chlpky na zadku -pri tom otvore.... aj na sedacej casti a strasne to lutujem ani neviem co ma to napadlo prvy krat som si to oholila ked som mala asi 14rokov pretoze som bola taka vyspelsia a boh ma obdaroval hormonmy:(

velmi ma to trapi lebo sa nechcem nechat chytat priatelom teraz mam uz 18 ale hanbim sa zato neskutocne hanbim sa ze ma strapni ci si holim zadok lebo je taky drsny akoby.... prosim nesmejte sa mi tu, chcem pocut rady od zien aj chlapov vase reakcie...

ale ja zarastam strasne rychlo ,ale nemam peniaze na tie zakroky kde sa chlpy odstrania natrvalo, vzdy ked si oholim nohy su jemne max 2dni potom zas a to iste dookola holenie! som zufala !!! urobila som hlupost, co??? co mam robit??? chlapi, ako by ste reagovali?
..................................................................................

ZDRAVIE.sk odporúča:

Odstraňovanie chĺpkov: 3 spôsoby, ako si zničiť kožu
Celý článok na www.zdravie.sk

susanaCoix

Baby, to je vás nazor neberiem vam ho, ja si myslým ze to nieje vobec detinske, mam 18 viem ze som este mladá ale ide o to ze mam jednoducho komplex! Ano, ozno je detinské ze sa neviem len tak zdoverit nielen najblizsiemu priatelovi ale o tom by som nepovedala ani kamarátke! boze vsak kazdy sme nejakí nemusite ma ale zato teraz sudit ze som detinska len preto lebo sa hanbím! niekto sa hanbi hocijakych inchyých vecí no moj problem je myslim nezvycajny a dost teda u zien uricte NEZVYCAJNY tak ma skuste pochopit preco sa hambím tu nejde o nejaké nohy,ruky alebo co ale o zadok!!!! ja len chcem vediet co si o tom myslite a popripade super rady a ked tu odzneju nejake s ktorymi maju baby dobre skusennosti tak toto vyskusam a dakujem za reakcie

winki

Už si ho nehoľ a bodka. Kúp peroxid a odfarbuj. A hlavne nauč sa frajerovi povedať všetko. Keď spolu spávate hambiť sa za takéto veci je detinské.

MultiLevel

susan.....neviem ako ti to napisat, aby si tu ostatni nemysleli, ze ta ponizujem alebo co. Zacala si so sexom prilis skoro....emocionalne nie si zrela doteraz...mas mozno telo zeny, ale v hlave je to stale dievcatko, ktore sa boji pred priatelom, hanbi sa a nevie ako mu zdelit svoje pocity. Z mojho pohladu dospelej zenskej, ktora nema problem priatelovi zverit najvacsie trapenie, si este dieta. Nuz, ale...moja rada znie, nehanbi sa. Nemas sa coho, dostala si tu uz par rad, ako problem so zadkom vyriesit, tak sa do toho pusti. A zdover sa priatelovi, co ta trapi. Nevysmeje sa ti. Ak ano, tak je este sam velmi nezrely.

susanciiixx

ved presne ze ja ho mam stale drsny proste tiez sa s mojim boojim spávat lebo on by svetko mozne skusal ale ja nechcem aby sa ma to pýtal ked zistí ze si holím zadok budem sa hanbit strasne ..... neviem co mam robit mna to nebavi sa stále tomu vyhybat a jasne evd ked ma priatel lubi bude so mnou ale ved je mi to neprijemne snazte sa pochopit toto a nie ze ci ma encha priatel ked by ma nechal kvoli zadku koncim s ním mam v paži ale tak nám je spolu fajn len sa bojím toho zadku drsneho:-/

K11

Ja mám presne tento istý problém. Nemala som skoro vôbec na zadku chĺpky ale raz som si to oholila a a teraz musím stále. Tiež sa zato hanbím a mám stresy keď idem spať s chalanom. Riešenia som už hľadala všade na internete ale nenašla som nič. Vraj pomôže aj nejaká tá antikoncepcia, lenže ja ešte do seba hormóny pchať nechcem ,čiže tiež neviem ako to budem riešiť :/
Aj keď si zadok natrep po oholení , nemám ho jemný ale stále drsný...

nikolas98765

susancioix

ja svojej priatelke casto lizem analik dobre sa pritom odreaguje a neopisatelne pocity pritom zaziva.....
a mna sa paci ked sa na posteli zvija ako hadik ;-) vzrusuje ma to...

nikolas98765

priatelka ma podobny problem,ale sme dospely lubim ju sme spolu strasne dlho takze mi to nevadi aj ked jej sa to vadi ,ved aj ja mam chlpaty zadok ale kupil som jej epilator braun stoji necelych 200 eur a s tym sa daju vsetky chlpky pekne odstranit ale pritlacaj jemne az na doraz alebo popros priatela nech ti pomoze a bude to skoro bezbolestne...

susancioix

ale ja osobne si myslim ze nie kazda ma akyto problem so jednou s vynimiek neverim ze chlapy cast zazivaju taku babu ako ja s tymto problemom ze ma drsny zadok proste neviem , ked som minule sexovala s priatelom chcel mi lizat zadok a ja som hned scervenela a povedala m ze nie to uz nie.... ako by ste reagovali vy??co by ste mu poveali? nechcem aby si myslel ze sa hnabím alebo co, ale neviem ako mu mam povedat nabuduce ked sa ma to zas opyta?? je strasny maniak a rad skusa nové veci - ja tak isto, ale zadok nie ked tam bude citit to oholene miesto pri otvore a tu sedaciu cast v takej polohe velmi necitit ale aj tak.... co mu mam povedat? a ked sa ma opyta narovinu ci sa tam holim co mu mam povedat ako by ste vy reagovali lebo ja ozaj néviem co mu poviem ......