Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potratila som?

Príspevok v téme: Potratila som?
Vejunka

ahojte, meškala mi dva mesiace menštruácia týžden, teraz som mala takú svetlejšiu krv, mám obvod prsných dvorcov tmavší, mám naliate prsia, som unavená, menštruácia mi skončila včera, test je negatívny :( mám malo hormonov ked neukazuje test, alebo som potratila alebo mám mimomaternicove? dakujem!

Nela41

No ak ti spia vaječníky to znamená, že pravdepodobne u teba nedochádza k ovulácii. Mala by si si kúpiť ovulačné testy a ak máš pravidelnú MS niekde v 12 deň cyklu si ich začať denne robiť a podľa nich sa s manželom začať snažiť v určitý deň keď bude ovu test pozitívny. AK by test pozitívny nebol tak treba ísť k doktorke, ktorá predpíše nejaké lieky na podporu ovulácie. Radím ísť na stránku modrykonik.sk tam je veľa žien, ktoré sa snažia otehotnieť a dozvieš sa tam veľmi veľa potrebných informácii.
Neboj sa toto tehotenstvo nebolo, príznaky by sa neobjavili tak skoro a už vôbec nie tie čo si opísala

Vejunka

práveže sa snažím na to nemysliet, len lekar mi povdal ze moje vajencniky spia a mozno sa nemusia zobudit a tak mam strach, ked som mala 16 tak som skoro prisla o maternicu tak sa bojim hjozne :( dakujem :)

Nela41

Máš to len psychické :)
Dvorce tmavnú až v druhom timestri, test je negatívny a keby si potratila bol by stále pozitívny a mimomaternicové tehotenstvo by sa tiež preukázalo na teste. Moc nad tým premýšľaš a sleduješ sa.. pri takomto sledovaní by si tehotenské príznaky našiel aj chlap :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potratila som? - Fórum - ZDRAVIE.sk