Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ schyzofrenik?

Príspevok v téme: Priateľ schyzofrenik?
Vejunka

ahojte, mám problem, moj priatel má v rodine schyzofreniu (jeho mama a jeho teta), ma 23r, sme spolu dva a pol roka, nikdy som mu nic zle nevyviedla, ked si vypije viac ako je jeho hranica, zacne mi škaredo nadávat a posiela ma viete kam :) nestava sa to stale, ked sa ho pytam co ho k tomu vedie tak si to nepameta alebo to nevie vysvetlit, vravi že má asi ine pocity,ze mu je vsetko asi jedno, prejavuje sa to tak, že sa normalne bavime vsetko je v poriadku, smejeme sa a zo sekundy na sekundu zmeni naladu a vsetkych posiela do prdele, kamošov, mna... psychologovi odmieta ist, nechape ze to uz nechcem znasat a ze mu chcem pomoct, mysli si ze chcem z neho urobit psychopata, moj otec pil a s mamou sa bili a nakolko planujeme deti a byvanie by som rada vedela ci za to moze alebo nie, ked som mu povedala ze bud pojde dr alebo koncim, tak jeho odpoved bola fajn, ja nikam nejdem :(

p.d.

Ak maju tie tety schizofreniu, tak asi maju ohladuplnych doktorov. To je cele. Podla mna ma schizofreniu ten, kto je psychicky mimo a ma na to pravo, lebo prezil nieco velmi zle. Ludia, si radsej najdite definiciu toho, co je to schizofrenia.
"Pocujem hlasy" - to je schizofrenia. Kde sa dnes studuje medicina - u aboridzinov v Australii?

Mimulus

Alkohol mení každého človeka bez rozdielu...a odhaľuje všetky potláčané emócie, ktoré ten človek má.

p.d.

Si myslis, ze priatel ma schIIIzofreniu, ked sa zmeni jeho nalada, ked si vypije? To nemusi byt schizofrenia. Dnes sa schizofrenia pouziva hadam uz na vsetko: je to trochu schizofrenicke. Podla mna je to slovo bez vyznamu.
Zmeny povahy maju skor psychopati, ludia, ktori nemaju ziadne city a su egoisti, ale sex potrebuju ako kazdy.
Ano, mal by ist na komplexne vysetrenie, ze s kym vlastne mas docinenia.

slnovrat

a to sa zakazdym hentak opije? a nevadi mu to? ked ma problem s pitim nech nepije. ak mu nevadi ze sa chova jak hovado a pije dalej, tak uprednostnuje alkohol pred tebou. staci ked zacne chodit po zurkach castejsie a bude z neho alkoholik. ma to v sebe. ked si to neuvedomi, skonci zle.

vejunka

bývam s ním dva a pol roka, poznam ho ako boty len toto mi nejde do hlavy, je normalny, mily , s rozumnymi nazormi a neagresivny, nevyhladava alkohol, pijeme prilezitostne raz za mesiac/dva, nestane sa to vzdy , len 6x za dva a pol roka, ja viem nebranim ho len mam obavy...

ebi77

slnovrat, moje slová, presne tak, takýmto sa treba vyhýbať,, proste toto je už v nich... postupne to vyjde na povrch...

slnovrat

on nikam nejde a ty v kazdom pripade prchaj. dobre ti radim, ver mi. ano je mily ked nepije, ale nepit nevie a ked pije tak je hovado. a alkoholizmus sa u neho rozvinie a ked s nim uz budes mat dieta tak mozes ist vies kam...ked ti uz teraz nadava, o dva roky ta bude mlatit. a nemysli si ze prehanam. bezna realita. to co je skutocne v nom, vidis ked je opity...to je on

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ schyzofrenik? - Fórum - ZDRAVIE.sk