Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako jesť zdravo a zároveň pribrať?

gima

Potraviny bohaté na bielkoviny:

losos
morčacia šunka
morčacie mäso
kuracie prsia
bravčové mäso
tuniak
halibut
vajcia
tofu
pstruh
sójové bôby

edita99

yskusaj vitamin B12, ja som mala kvapky lepsie sa vstrebavaju do tela a pribrala som 7kil po nich, mam ich z vitarian.sk

Gima

Stačí piť plnotučné mlieko, jedávať smotanové jogurty, varievať kremove polievky, pribera sa aj z droždia - droždová pomazánka, zemiaky a halušky a rôzne prívarky. Dobra je tiež pizza.

sannko

No. Ak by som mal vychádzať z vlastných skúsenosti, ale opačných, teda chudnutie, tak za mňa zvýš príjem sacharidov a obmedz bielkoviny.Ale to si len myslím :) Lebo mi to príde, že teda pri chudnutí ak zvýšiš príjem bielkovín a obmedzíš cukry na minimum, tak prebieha ketóza, čo je základom ketodiéty. Takže logicky by to mohlo fungovať opačne. Ale ako hovorím, v tom sa nevyznám, my s priateľkou úspešne testujeme keto dietu, teda bielkovinovú a chudneme :)

veve456

Doubledog, neda mi nereagovat, tvoje prispevky su fakt cudnee a este aj zavadzajuce. urcite ma rychle travenie, ked je chudy! martin, jest kazde 2,5-3 hod. v mensich mnozstvach je zdrave a cesta k priberaniu. Uz to tu bolo uvedene, len opakujem.

schudnite

Tiež som mal problémy s priberaním, na nete je množstvo článkov ako pribrať. Baví ma písať články o výžive, chudnutí a priberaní. Niekoľko rád, aké potraviny jesť na priberanie, nájdete na mojom blogu
www.chudnutie-priberanie.sk

Ektomorf

Martin, mam taký istý problem ako ty, aj ked ja už som trošku popredu... ale musim ta vopred upozorniť že je za tym neskutočna drina.. a neskutočne sebazaprenie ,dodržiavať jedalníček poctivo cvičiť a všetko okolo toho len ty najlepší dosiahnu to čo chcú ja som iba na začiatku no viem, ze ked zotrvam bude to fajn. hlavne musis mat v hlave ze chces... a musim,,, potom to pojde uvidiš

odpovedam

myslela som dnesne... mail odoslany :-)
ak mas otazky, pokojne sa pytaj. ale to, co som ti poslala, by pre bezneho cloveka malo stacit. niekedy je to financne narocne stravovanie, ale je zdrave a vyvazene... tak nech ti chuti ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako jesť zdravo a zároveň pribrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk