Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Polynoneuropatia neznamej etiologie

Polyna

Ilek - nie iba vyšetrenie na diabetes, to je OK,odoslana na neurologiu a Dr. mi dala dľa popisu potiaži Gabapeptin a na reumatologiu ,kde mi reumatologička povedala,že je to polynoneuropatia neznamej etiol. a odoslana na EMG.Samozrehme,že nič z toho tvojho popisu mi nič nerobili,azda reumatologička mi povie niečo bližšie po vyšetrení na EMG o 2 týždne,len ja hladám niečo na zlepšenie tohto stavu.
Ešte som zabudla dodať - cievne , to je OK, myslím tepny a cievy - iba drobné cievy v prstoch nôh zúžené,doporučené hodne piť a veľa pohybu,ale vraj prsty by som mala mať studené a ja ich mám naopak horúce doporučili mi Tanakan,ale žiadna zmena k lepšiemu tak ja neviem ako si môžem pomôcť sama.

llek

Polyna, moc si neodpovedala na niektore veci, co som sa pytala ci ti boli vysetrene alebo aspon bola snaha ich vylucit. Ale v pohode, nie je to povinne, len ma to zaujimalo. Ono ak sa totizto podari najst vylolavajucu pricinu, je mozne najst cielenu liecbu, ktora by aspon zmiernila prejavy polyneuropatie

Polyna

Ilek,
Reumatologička ma poslala na EMG
Gabapentin neznášam a viem,že to nelieči a prečítala som tu toho dosť aby som zistila,že sa to nevylieči a či ?
Zatial si objednávam doporučené prípravky od RNG - javí sa to ako najschodnejšia cesta a prirodzená liečba.
Všetkym ďakujem,ktorí sa mi snažili v tomto poradiť.

Polyna

Na pohotovosti mi dala Dr. antibiotikum a že to na boreliozu nevypadá.
RNG s tou kys.močovú - na tom niečo bude už dlhšie na to myslím

RNG

Inac pred rokmi som cital studiu, ze mnohe reumaticke bolesti=zapaly nervov su sposobene aj mechanickym poranenim nervov ostrymi krystalkami kyseliny mocovej, co sa mi zda dost pravdepodobne, lebo reuma je skoro vzdy u ludi, co maju zvysene mnozstvo kyseliny mocovej v krvi, tj telo zamorene krystalkami kyseliny mocovej.
Alkalizacia je na to dobra odpoved, ale aj vyhybanie sa jedlam s privela purinami.

llek

Pricina polyneuropatie sa niekedy nepodari zistit, ale predsa nejake vysetrenia sa u teba robili. Vzdy sa patra po nejakej infekcnej pricine - po prekonani virusovej infekcie, alebo boreliovej infekcii. Zaujimalo bz ma ci nebola u teba dokazana pritomnost paraproteinu alebo stav ktory sa vola MGUS (monoklonova gamapatia nejasnej priciny) alebo ci si nebola na vysetreni u reumatologa, ktory by patral po autimunnom ochoreni. Nie vzdy pomoze odhlait pricinu, ale niekedy ano, lebo len tak mozno hladat ucinne sposoby zmiernenia tazkosti, cielenou liecbou. Gabapentin moze zmiernit pocity pri neuropatii, ale pricinu neriesi

RNG

Samozrejme aj borelioza to moze sposobit, dobre je sa nechat vysetrit a nevyckavat.Borelie a ine mikroby prenasane bodavym hmyzom znizuju imunitu a znacne poskodzuju telo.
Treba zasadne adresovat priciny, nie potlacat symptomy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.