Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som závislá na žehlení vlasov

Príspevok v téme: Som závislá na žehlení vlasov
mojeVlasy

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NEVIETE NEJAKU RADU ABY SOM SI PRESTALA ZEHLIT VLASY KUPUJEM SI DRAHSIE SAMPONY ALE NEVIEM CO MAM ROBIT MAM OCH DOST ZNICENE UZ KED SI OCH VYZEHLIM SU SKAREDE A KED CHYTYM KONCEKY ZNICENE :( ALE STRIHAT SA ESTE NECHCEM LEBO KUPUJEM SI SAPONON NA RAST VLASOV A CELKOM MI RASTU AKURAT POMALSIE LEBO ICH ZEHLIM STALE:((((

sanyka151

Tiež som ich zvykla žehliť aj viackrát za den a po umytí boli ako slama že som sa hanbila tak ísť niekam tak to skončilo zasa žehlením. zašla som ku kaderníčke na velmi silný zábal a žehlenie som obmedzila. daj im vydychnuť a hýčkaj ich. ked sa ti daju dokopy a budu zdravšie uvidíš že sa ti budu pačiť aj ked nebudu uplne rovne :)

mimipolka

orchidejka mam take vlnitejsie preto som bola taka do zehlenia lebo som chcela mat rovnucke.Ale teraz som zvyknuta a nech su vlnkave len nech su zdrave a pekne

Sejla

Toto je paráda, nechceš si dať ostrihať vlasy, lebo používaš šampón na rast vlasov? A také niečo existuje a funguje?:D A zároveň nefunguje lebo si závislá od žehličky na vlasy, po ktorej sú vlasy krajšie no zároveň zničené.. No.. Ty si v prdeli... Alebo ja?

Noemi44

aj tak ked bude pršať alebo bude sneh tak zbytočne si budeš tie vlasy žehlit :) jednoducho si ich tak nechaj poprípadne si pripni ofinu ak sa ti nejako zle točí. Jednoducho nechaj svoje vlasy aby si oddychli od žehlenia. Všelijaké masky,olejčeky alebo hocičo čo sa dáva na vlasy ti aj tak nepomôže ked si ich budeš stále žehlit

Lulita

vsak mas dovod s tym prestat, skodia vlasom, ja mam doma kvalitnu zehlicku a pouzijem ju tak raz do roka, aj to mam blby pocit, ked viem, ze zehlicka sa zohrieva az na 100 st. ze co to s tym vlasom robi

NEnormalna

tiež si žehlím, ale aspoň cez leto a víkendy im dávam vydýchnuť:) vraj je super brazílsky keratín, no neskúšala som

orchidejka

no dobre ale vy mate bez akejkolvek tepelnej upravy (kulmy, zehlicky ci ine stylery) na pohlad pekne a upravene vlasy?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som závislá na žehlení vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk