Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako presvedcit zakaznicky o serioznosti?

Príspevok v téme: Ako presvedcit zakaznicky o serioznosti?
Obchod

Chcem sa opytat, lebo mi to uz lezie na nervy, co by mal predajca urobit, ak ma dobry ziadany kozmeticky produkt pre zeny, no na nasom trhu je konkurencia, ktora ma podobne produkty, no nema take zarucene ucinky ako my a tym padom zakaznicky neveria ani nam. Nastvalo ma to, ze sa nam ozyvaju zaujemkyne o predaj nasho produktu, lebo videli vacsinou na nejakej ich kamaratke, ze ten nas ma naozaj ohromne az necakane ucinky. Pritom sa na nas hnevaju, ze preco to viac nepropagujeme, ze nas videli aj na vystave a ze preco sme im nepovedali, ze mame nieco take uzasne. Ze sme ich mali zastavit a zacat to vychvalovat do neba... My sme urobili aj vynikajuci marketingovy tah na vystavach, ze k nam prisli filmovat aj rozne TV, tak ich to zaujalo, takze zeny sme pritiahli no darmo sme im vysvetlovali, aj tak nam vacsinou neverili. Aj na vystave sa stalo, ze videli ucinky a niektore povedali, ze aj tak tomu neveria, aj ked to videli na vlastne oci! (Normalne som sa tam parkrat rozculil, ze ci si naozaj myslia, ze sme ich prisli oklamat.) Neda sa to urobit cez vzorky, lebo to treba pouzivat 4-8 tyzdnov a na to by vzorka nestacila, okrem toho by zakaznicka dosiahla ziadany efekt a vlastne by uz nepotrebovala kupit produkt. Nejde mi o prachy, mame dalsie velmi dobre inovativne ziadane aktivity, mna len naozaj stve, ze tie zaujemkyne o nas predaj sa takto rozculuju - naposledy vcera a tento stav trva uz asi rok. Ja uz fakt neviem, co vymysliet, aby zeny pochopili nasu uprimnost a snahu o serioznost. Co by vas presvedcilo?

Obchod

Dakujem ludia, pomohli ste mi. Naozaj mi islo o to, vzbudit tu pozornost, aby sa tychto 5 ludi z tohto fora o to zaujimalo a snad by to 1 az dvaja kupili :) - zartujem samozrejme, lebo nechapem, ako mozete takto rozmyslat, ze by mi to za to naozaj stalo :)
Akcie robit nejdeme, lebo vyrobok je to taky, ze vselijakymi akciami za nizsie ceny v lacnom prostredi alebo zlavami na zlavovych portaloch by sme si ho iba degradovali.
No ale s tymi kozmetickami to nie je zly napad - my sme ich sice oslovovali, ale musia mat aj ony skusenost, lebo na to nereaguju - mozno iba cez reklamu v tych odbornych casopisoch co som spominal, ALE priviedli ste ma k myslienke, ze kazda kozmeticka sa urcite dobre pozna s par dalsimi kozmetickami a skusime ich motivovat k tomu, ze ak povedia o nasom produkte inym kozmetickam, ze aku maju skusenost na zaklade ich klientely, tak im dame vacsi obchodny rabat, ak zacnu od nas brat tovar tie doporucene - toto by mohla byt dobra cesta pre nas. Jednoducho motivacia pre tych, co to predavaju vo vacsich mnozstvach, aby mali nieco z toho, ak nas doporucia.
Este raz dakujem vsetkym co tu nieco napisali a prosim, nerobte tu ziadne konspiracne teorie o co mi islo, ja naozaj neintrigujem, ale co uz, ked ludia si vykonstruuju v hlave take veci, ze az niekedy ostava rozum stat :)

slnovrat

Tiež si myslím že je to fake téma, preto som sa priamo pýtala čo to predáva...a myslím že je to blbosť že im volajú ľudia a vycitaju im že to malo propagujú. Skôr tu len hľadá nápady...skús akcie v kauflande, tescu, ako to robí Avon, tam máš priamy kontakt s ľuďmi

Agnes998

No tak si dajte reklamu do telky a na internet, prip. obvolavajte vsetky kozmeticky alebo im vsetkym poslite reklamny prospekt. Myslim, ze najst ich v dnesnej dobe nie je problem tak treba len makat. Nechapem, o to ti tu ide, co sa tu rozculujes ze kozmeticky o vas nevedia, co my s tym ako mame

Afto

ja si dokonca myslim ze aj tento prispevok je len taky pokus vzbudit zvedavost - co ze je to za uzasny pripravok - a ziskat zakaznikov.
takze aj toto mi pripada silne podozrive. lebo ak mate skutocne nieco mimoriadne, je tu dost firiem, ktore sa zaoberaju reklamnou kampanou a vedia ako na to aby sa zvysila predajnost. to uz dnes neriesia vyrobcovia sami, daju to na starost skusenejsim.

jedulka

kafík > perfektně!!! jako vždycky:-)
a nejen to,ona ti poradila i perfektní marketingový tah:-)))ten nemá chybu!
-Aj keby sme vám to neviam ako úžasne predstavili, aj tak by ste nám neverili.
To předci musí zvednou zvědavost:-)Jak jednoduché a nevíš :-))))

Emily opat

Obchod, ja ked najdem nejaky dobry produkt/vyrobok NIKDY nikomu nevolam nahnevana, ze preco nebol lepsie propagovany.

A tebe nejde o predaj, ani o peniaze, ty len chces presvedcit zeny, ze ten produkt je fakt dobry :))))))))

jedulka

Já se lidem nedivý,že už nevěří ničemu, ty ano?Chce to čas.Na tvém místě bych použila videa z natáčení televize a nebo co máš po ruce a hoď to na youtube.At ti zákazničky,jen přiťuknou na počet shlédnutí a je vymalováno :-)

Obchod

Zewa - my to mame opacne - ozve sa nam kozmeticka, ze videla na svojej zakaznicke, ktora si odniekadial kupila nas produkt, ze uzasne funguje - vlastne ako jediny z konkurencnych vyrobkov a ze preco to viac nepropagujeme, lebo je jej trapne, ze zakaznicka objavila nas produkt skor ako ona, pricom by ho ako odbornicka kozmeticka mala poznat skor... Ze nas videla na vystavach a ze sme jej to mali nejako uzasne predstavit, ze to funguje. Ze sme ju mali nejako presvedcit. Mesacne sa nam takto ozve 4-5 kozmeticiek. Toto je ten problem co sa snazim cely cas tu vysvetlit a nie zdvihnut predaj, na to kaslem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako presvedcit zakaznicky o serioznosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk