Ako mám zbaliť muža, ktorý ma berie ako kamošku?

Príspevok v téme: Ako mám zbaliť muža, ktorý ma berie ako kamošku?
Aleais

Mám taký problém, že neviem ako mám zbaliť muža, ktorý ma berie ako kamošku. Začalo to chatovaním, rozumeli sme si a fakt dokonale, podobné názory, hodnoty, sme povahovo odlišní, čo je fajn, že by sme do seba neskákali. Spočiatku mi písal aj dáke lichôtky. Potom sme sa stretli. Bola som pekelne nervózna. Neviem, či som to pokazila, alebo či nebola len z jeho strany iskra. A toho sa najviac bojím. Po stretku som chodila dva dni okolo horúcej kaše, na tretí deň som sa ho spýtala nepriamo, že či teda nič medzi nami nebude. On mi napísal, že som strašne zlaté dievča a berie ma ako kamošku. Keď som sa spýtala, či ani perspektívne nič viac, k tomu sa nevyjadril. Zopakoval \"ako kamošku\". Nepoznáme sa zase až tak dlho, možno 2-3 mesiace. A ja neviem ako si ho mám získať. Je veľmi uzavretý a nechce sa mi otvoriť. Vraví, že taký je voči všetkým neznámym ľuďom. Častokrát mi to príde tak, že \"je mi verný\", teda napíše mi, vždy si nejakú zámienku nájde a na druhý deň, keď už píšem ja, odpisuje stroho. Potom akoby sa odtiahne ale za 3 dni sa zase dotiahne a zase mi napíše. Zvykne mi dávať +/- za všelijaké hlúposti. Zvyčajne plusky. Porovnáva v čom sme odlišní a v čom nie. Akoby si strašne dával načas. Idú mi prasknúť nervy. A stále ma straší \"ako kamoška\".Čo mám robiť? Ako si ho mám získať? Mám počkať? Zvykne sa medzi priateľmi vyvinúť iskra aj po dlhšej dobe? Jeho predchádzajúca priateľka bola tiež najprv jeho kamoška, podľa toho, čo som sa ho pýtala. Ale som na vážkach. Neviem či mám, či nemám šancu.

Aleais

Chápem, máte iné skúsenosti, to preto. Ja som sa nikdy nedávala dokopy cez kamarátstvo. Práve naopak, buď to na prvom stretku vyšlo, alebo nie. Vždy som sa dala dokopy s chlapom na prvom stretku. Áno, je trochu mĺkvejší v realite, než keď sme si len písali. Teda o dosť mĺkvejší, hoci on si to nechce priznať. Bohužiaľ, nie každá žena je tajomná, ja som priama, úprimná a riešim veci na rovinu. Nebudem predsa okolkovať okolo toho,príde mi to detinské. Mne to príde zvláštne, lebo ja som rovnaká aj v realite aj cez internet. Tak uvidím časom. Budem sa musieť asi zamerať na niečo iné. A rada by som sa s ním stretla, len stále nemá čas. No tak som zvedavá, kedy bude mať čas.

Sejla

Jedulka, ver že keby sa dalo, tak to zariadim skor ale nechcem slubovať čo neviem či dokážem. Ale v lete to rozbalíme!

jedulka

Sejla.
To nevadí, rozumím, že musíš v krátkem čase oběhnut všechny známé, to dá zabrat. Já si počkám do léta, mně nic neuteče. zatím papa.
Jdu si lehnout.

Sejla

Jedulka:)) :D počuj ja sa ale z Anglicka teraz tak ľahko nedostanem, začína mi škola, práca, snažím sa žiť na dvoch miestach zároveň, možno na SVK koncom roka, ale tam je čas drahocenný a nestíham ani polovicu toho, čo chcem. Ale to stretko bude, no najskôr tak nabudúce leto..?

Sejla

Súhlasím s Psychoprincess, po prvej schôdzke sa takto narovinu pýtať na vzťah je šialené a tiež sa takých ľudí bojím:D Prestaň na neho tlačiť, daj vám čas i keď by si ho najradšej pretiahla, ale spýtaj sa samej seba úprimne: ako dobre ho poznáš, jeho reakcie, zvyky, minulosť, situáciu? A ako veľmi ti na ňom záleží ako na človeku? Keď ste spolu, myslíš na to, či mu je fajn, alebo na to, ako sa mu zapáčiť? Nič v zlom ale buď ťa len nenormálne fyzicky priťahuje (čo je dobrý začiatok), alebo si ho idealizuješ a máš rada ilúziu, nie jeho.
A preboha nebuď k nemu taká priama, trochu sa s ním hraj, prebuď v ňom zvedavosť, nenúkaj sa mu, nechaj si svoje tajommstvá, ak to má, resp chce byť dlho trvajúci vzťah, tak na všetko je času až až. A to všetko si vychutnávaj, lebo ono to je fajn. Priateľstvo je základ vzťahu, on hľadá asi niečo hlbšie, reálne. A to sa nedá vybudovať počas jedného stretnutia.