Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?

Príspevok v téme: Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?
autíčková

Potrebujem nové auto a chcem niečo praktické a nie veľmi drahé. A potrebujem aj nejaký slušnejší batožinový priestor. Tak som hľadala na internete a s pár ľuďmi som sa radila. Vyšla mi z toho Škoda Fabia. Ale môj muž skoro explodoval, vraj kúpiť si Škodu je totálne trápne, to si kupujú len ľudia bez fantázie a nenároční burani. Nikdy som doteraz nemala Škodovku, auto vždy vyberal manžel. Teraz mám 6-ročnú Toyotu a posledné dva roky stále behám do servisu. Predtým som mala Fiat, tiež po štyroch rokoch stále v oprave. Už mi to lezie na nervy, je mi jasné, že auto nevydrží sto rokov, ale nechcem v jednom kuse len platiť za opravy. Chcem mať auto, na ktoré sa môžem spoľahnúť a nezradí ma za prvým rohom. Muž mi ešte argumentuje tým, že základná výbava Fabie je o ničom, vraj všetko sa musí priplácať ako nadštandard. To, čo je v japonských autách samozrejmosť, si musím v Škodovke priplatiť. A interiér vraj tiež nie je nič moc. Že je to len taká krabica bez fantázie s lacnými plastami.
Preto by som chcela poprosiť hlavne majiteľov Fabie, aby mi napísali svoje skúsenosti. Či sú s autom spokojní a či naozaj má takú mizernú doplnkovú výbavu v porovnaní s konkurenčnými značkami. Ďakujem za vaše e rady.

ivanuska265

Ja mam tiez ojazdene auto, aj moj manzel a v zivote by ma nenapadlo sa "hanbit" za to, co to je za blbost? Nie vsetci sme milionari :-)

Alexa12

A co je na tom hanba? ved je to len auto, uplne jedno ake... Sama mam ojazdene auto z bazaru z aaacka, nie je to ziadne audi ani ferrari... Ale stale ma odvezie kam potrebujem a som spokojna:)

Rumpel

podla mna treba kupit auto ktore sa nekradne. napr. hyundai. to si mozes nechat aj rovno otvorene, nikto sa neulakomi. a mas istotu, ze rano nastartujes a odfrcis do roboty. ale ked si kupis bmw, tak este len vystupis, otocis sa k autu a uz tam neni.

nontrap

na trhu je velmi malo takych vsestrannych aut. aby bolo zvonka male - kvoli parkovaniu, zvnutra velke - kvoli pohodliu, velky batozinovy priestor, vsetky vymozenosti zodpovedajuce dnesnej dobe plus aby aj dobre vyzeralo. a k tomu este - mala spotreba, dobry vykon a nizka cena. take auto prakticky neexistuje.

0vecka

na SK je to bezne. Ako keby na tom zalezalo ci ma niekto fabiu alebo BMW. Investovat velke prachy do auta ma zmysel ak clovek vela jazdi ale ak to potrebujes len tak obcas skocit do mesta niekam sa odviezt alebo rano doprace tak podla mna nema zmysel sa nad tym nejako zamyslat.

nontrap

podla mna co je naozaj trapne je to, ked si niekto kupi starsieho bavoraka alebo mercedes alebo ine znackove auto aby sekal formu. a potom machruje pred clovekom, ktory ma novu skodovku, co stala ovela viac ako jeho stary burak. a este sa citi zazobany, pritom ani vlastne nema na nove auto. tak toto su podla mna ozajstni traposi. predstieraju bohatstvo ktore nemaju a robia zo seba zazobancov, hoci v skutocnosti su len sraci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu? - Fórum - ZDRAVIE.sk