Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?

Príspevok v téme: Je trápne kúpiť si Škodu Fabiu?
autíčková

Potrebujem nové auto a chcem niečo praktické a nie veľmi drahé. A potrebujem aj nejaký slušnejší batožinový priestor. Tak som hľadala na internete a s pár ľuďmi som sa radila. Vyšla mi z toho Škoda Fabia. Ale môj muž skoro explodoval, vraj kúpiť si Škodu je totálne trápne, to si kupujú len ľudia bez fantázie a nenároční burani. Nikdy som doteraz nemala Škodovku, auto vždy vyberal manžel. Teraz mám 6-ročnú Toyotu a posledné dva roky stále behám do servisu. Predtým som mala Fiat, tiež po štyroch rokoch stále v oprave. Už mi to lezie na nervy, je mi jasné, že auto nevydrží sto rokov, ale nechcem v jednom kuse len platiť za opravy. Chcem mať auto, na ktoré sa môžem spoľahnúť a nezradí ma za prvým rohom. Muž mi ešte argumentuje tým, že základná výbava Fabie je o ničom, vraj všetko sa musí priplácať ako nadštandard. To, čo je v japonských autách samozrejmosť, si musím v Škodovke priplatiť. A interiér vraj tiež nie je nič moc. Že je to len taká krabica bez fantázie s lacnými plastami.
Preto by som chcela poprosiť hlavne majiteľov Fabie, aby mi napísali svoje skúsenosti. Či sú s autom spokojní a či naozaj má takú mizernú doplnkovú výbavu v porovnaní s konkurenčnými značkami. Ďakujem za vaše e rady.

Kubez1987

Ja som zacinal na skode fabii a dnes mam a6 takmer novu a poviem vam, viac som si uzival na tej fabii, kupil som ju za 2400, v benzine, jadzil asi 8 mesiacov, na aute sa nic nekazilo, nic som okrem brz nemenil :D Este som ho predal, do bazaru do Darexu co je v BA, za 2000, teda som mal vozenie za 400 eur na 8 mesiacov.. proste chillik, starsie auta nestracaju na hodnote tak ako nove a pre mladeho, uplne na pohodku auto.

ivanuska265

Ja mam tiez ojazdene auto, aj moj manzel a v zivote by ma nenapadlo sa "hanbit" za to, co to je za blbost? Nie vsetci sme milionari :-)

Alexa12

A co je na tom hanba? ved je to len auto, uplne jedno ake... Sama mam ojazdene auto z bazaru z aaacka, nie je to ziadne audi ani ferrari... Ale stale ma odvezie kam potrebujem a som spokojna:)

Rumpel

podla mna treba kupit auto ktore sa nekradne. napr. hyundai. to si mozes nechat aj rovno otvorene, nikto sa neulakomi. a mas istotu, ze rano nastartujes a odfrcis do roboty. ale ked si kupis bmw, tak este len vystupis, otocis sa k autu a uz tam neni.

nontrap

na trhu je velmi malo takych vsestrannych aut. aby bolo zvonka male - kvoli parkovaniu, zvnutra velke - kvoli pohodliu, velky batozinovy priestor, vsetky vymozenosti zodpovedajuce dnesnej dobe plus aby aj dobre vyzeralo. a k tomu este - mala spotreba, dobry vykon a nizka cena. take auto prakticky neexistuje.