Neuveritelna bolest

Príspevok v téme: Neuveritelna bolest
sima000

Dobry vecer,mam velke bolesti zubov,oci,lica ,hlavy,chrbtice..mam aj tetaniu diagnistikovanu pred 3 rokmy,neviem ci to je od toho ..uzivam magnezium B6 ..uz ani tabletky najsilnejsie nepmahaju,pred troma rokmy to vsetko zacalo,z nicoho nic som mala stavy na zosialenie,trhala,buchala som sa o zem,to neuveritelna bolest,potom sme isli na vysetrenia a tam my zistili tetaniu ale aj ze som \"asi\" prekonala zapal stredneho ucha..nevedeli presne cim to je,povedali ze moze to byt tetania ale aj viacero ineho..odvtedy mam taketo stavy miernejsie ako kedysi ale su stale..neda sa s tym normalne zit,nemozem sa smiat,musim sa vyhabyt naladovym ludom,stresu ,lebo my vytvara akonahle ked je stres alebo nieco take strasne napetie v mozgu,citim ako sa to normalne tie svaly scvrkuju..neuveritelna bolest..neviem od coho to presne mozem mat..musim si davat pozor na prievan lebo potom to je katastrofa..stale som nejaka chorlava stale nieco nove a nove cosi...nedokazem s tym zit...neviete prosim vas co to je za svinstvo?som sama kto to ma?

jedulka

mě to připadá,že máš od obojího něco.chce to chodit k lékařům, tak dlouho dokud něco nezjistí.CT MRI,prostě úplně všechno.Někdy je to velmi těžké,mojí dceři se takhle nakupili tři nemoce a taky si nevěděli rady.Kupodivu,když jsem do nemocnice zašla s ní, vždy se něco našlo. Střeva ledviny a vaječníky,popravdě ani nevěděli čím mají začít a než jí otevřeli měli v rukou čtyři alternativy.I taková kravina jako je Renger zubní čelisti,sono všeličeho,prostě zkoušej všechno, něco předci musejí najít.

sima000

skoda ze sa nikto neozval..mam velke bolesti,ked to namna pride mam zapchatu jednu nosnu dierku,tazko sa my dycha,strpnute dolne zuby,bolesti od uchak oku zuby,spanky,prava srana cela..neda sa my kychnut aj ked velmi chcem a ani zivnut ked to namna pride.co to je za svinstvo!!mam v plane ist na RTG ,pre 2 rokmy my diagnistikovali tetaniu stredny stupen..ale to je riadna bolest..uz nevladzem zit,kvoli napetiu v mozgu nemam pracu lebo to je hlavny spustat bolesti,nemozem prilis rozmyslat..je to nieco strasne!gramatiku nerieste prosim vas