Horuce chodidla, studene lytka - preco?

Príspevok v téme: Horuce chodidla, studene lytka - preco?
vnucka24

ahojte. babka sa na mna obratila s prosbou, ci neviem zistit co znamena, ked ma lytka studene a chodidla teple. k lekarovi nepojde ani za nic, je to klasicky trucovita babka :)samozrejme, pokial to nebude na hranici. no a na nete sa mi nepodarilo najst nic o tom stave. citi, ze ma horuce chodidla, ale zaroven studene lytka. suvisi to nejak s prekrvenim? mate niekto skusenost, pripadne nejaky clanok, na ktory by som sa mohla pozriet, prosim? dakujem

Sann777

čo sa týka tých obličiek,že treba posilniť,pitný režim sa snažím dodržiavať,snažím sa stravovať ovocím (hrozno,jablká) aj zeleninou (uhorky,paradajky)...aj tak ak som v chladnejšej miestnosti,už začne bolieť to lýtko...no čo už...asi idem na to zlou cestou....

Sann777

škoda,že sa nenašiel nikto,kto má taký istý problém,ozaj ako dopadla babička? Podarilo sa jej to vyliečiť? Ja mám podobný problém - strašne studené lýtko - ako keby som tam mala priložený kus ľadu - ale hlavne vtedy ak som niekde v chladnejšej miestnosti alebo stojím v prievane - už som z toho zúfala!!!