Menštruácia 16 deň

Príspevok v téme: Menštruácia 16 deň
jalulu

Ahojte. Stala sa to niektorej? Mám menštruáciu už 16 deň, pritom užívam aj antikoncepciu. Stalo sa mi to prvý krát. Bola som u doktora, ale keďže žijem v zahraničí, tak mi povedal, že to nieje nič súrne, aby to vyžadovalo pomoc gynekológa. Som zúfala, poradte mi niečo, aby som už prestala krvácať. Ďakujem

ugfj

pokial mas naozaj menstruaciu, teda normalnej intenzity, cerstvu krv , tak je to problem. este k tomu ak mas anemiu. ak mas len slabe krvacanie ci spinenie , nie cely den, tak to az taky problem nieje. jednoducho ti hak nesedi , alebo si zabudla uzit tabletku alebo uzila ju neskoro. lekar co s tym vie jedine spravit, je pichnut ti vysoku davku hormonov alebo dat ti nejake silne hormonalne lieky na zastavenie krvacanie. nieje to ziadnavyhra pre telo... radsej uzivaj ten vitamin C a aj aspirin

odpovedam

Ach, boze, Ved to je dlho. Budes anemicka. Rozhodne to surne je. Zavolaj nejakemu gynekologovi na slovensku. Ja som tiez mala podobny problem, ked som brala HAK. Mala som tiez dlhe krvacanie a lekar mi HAK okamzite vymenil. Neviem ci za vyssiu alebo nizsiu davku hormonov, ale suviselo to s mnozstvom hormonov. V poriadku to rozhodne nie je.