Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mama mi povedala, že musím schudnúť

Príspevok v téme: Mama mi povedala, že musím schudnúť
JaNatalka

mám 15, meriam cca 161 cm a vážim okolo 61 kg... približne pred rokom a pol som začala priberať, dovtedy som bola veľmi chudé dievča. No odvtedy som pribrala takmer 15 kíl.. už asi trištvrte roka sa snažím správne jesť ale moja slabosť na čokoládu to vždy pokazí. asi pol roka si držím váhu 59 kg a za posledný tyždeň keĎ som bola u starkej som pribrala na 61... moja mama mi povedala že musím začať cvičiť, pred tym som občas behavala na stroji ale žiadne zmeny.. hovorí mi aby som menej jedla, aby som nejedla sladké, aby som to nepreháňala s naberaním jedla, aby som dlhšie cvičila a pod. Je to strašne ťažke pre mňa ale chápem že chce pre mňa to najlepšie, veď kto by chcel tučné dievča.. asi preto som nemala doteraz žiadneho chlapca a nemám takmer žiadne kamarátky... prosím mohli by ste mi poradiť nejaku dobru dietu alebo niečo take? ale aby to bolo zdrave pretože ja zbižnujem ovocie a zeleninu a tak ale ta čokolada no.. ďakujem :)

NEnormalna

Jedulka, väčšinou sa dávajú ATB, ktoré sa v žalúdku "znehodnotia", nemali by účinok alebo by neprenikali v dostatočnej dávke do systému(preto sa dávajú i.v.). Sú to hlavne aminoglykosidy a glykopeptidy. (rôzne indikácie, sepse, liečivá, ktoré potrebujú lepší prienik do tkanív) :)

p.d.

Ja mam zdravy zivotny styl a aj tak nemozem schudnut, hoci mi vsetci kamarati vravia, ze vraj som schudol, ale ja im neverim a vahe takisto, lebo uz ma svoje roky:)
Najrychlejsi sposob ako schudnut je to, ak si kupis vahu, ktora bude pouzivat inu skalu, napr. namiesto jedneho kila by uzakovala pol.

jedulka

Primární roli ve zdravé životosprávě jsou kvalitní suroviny.Kdo je má? Kdo se k nim dostane? řešíte problémy jako by jste zametaly schody od půlky ale né až dolů ........ale at je po vašem.

NEnormalna

Slnovrat, ja nejem pečivo a vôbec mi nechýba :) (občas-tak raz za 2 mesiace si dám pizzu, na sviatky nejaký ten koláč a tak..ale chlieb a rožky a pod. mi vôbec nechýbajú)

jedulka

Víte co?Ani ten celozrnný chleba není tak OK! Výhoda nás starších je, že jsem si tím už prošli.Zažili jsme boom sóji,dokonce se z ní i dělali mléka pro kojence a běda tomu kdo tímhle svinstvem dítě nekrmilo. Hups,přešlo pár let a hele s tou sojou jsme to kapánek přehnali ....a sojové kojenecké mléko, ztratilo se z trhu tak rychle jak tam přišlo a ani pardón ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mama mi povedala, že musím schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk