Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mama mi povedala, že musím schudnúť

Príspevok v téme: Mama mi povedala, že musím schudnúť
JaNatalka

mám 15, meriam cca 161 cm a vážim okolo 61 kg... približne pred rokom a pol som začala priberať, dovtedy som bola veľmi chudé dievča. No odvtedy som pribrala takmer 15 kíl.. už asi trištvrte roka sa snažím správne jesť ale moja slabosť na čokoládu to vždy pokazí. asi pol roka si držím váhu 59 kg a za posledný tyždeň keĎ som bola u starkej som pribrala na 61... moja mama mi povedala že musím začať cvičiť, pred tym som občas behavala na stroji ale žiadne zmeny.. hovorí mi aby som menej jedla, aby som nejedla sladké, aby som to nepreháňala s naberaním jedla, aby som dlhšie cvičila a pod. Je to strašne ťažke pre mňa ale chápem že chce pre mňa to najlepšie, veď kto by chcel tučné dievča.. asi preto som nemala doteraz žiadneho chlapca a nemám takmer žiadne kamarátky... prosím mohli by ste mi poradiť nejaku dobru dietu alebo niečo take? ale aby to bolo zdrave pretože ja zbižnujem ovocie a zeleninu a tak ale ta čokolada no.. ďakujem :)

Lulita

losos je najchutnejsia rybka, ale strasne kaloricka, takze raz do týždna staci, keby ho jedla 3 x denne tak ma o chvilu 70 kg :)

mne idu kila dole, ako som obmedzila, takmer vynechala pecivo, zjem pol zemle za den max. obed normalny, vobec sa neobmedzujem, najviac clovek pribera z peciva

jedulka

p.d. :-))) pohybu máš víc než dost.Nově se říká,když chceš hubnou tak třikrát denně lososa.To nemám ze své hlavy :-)))

jedulka

Dush dieta...není nic jiného,než co dotedka děláš.Jen je tam velký důraz na luštěniny, fazole atd ...Zdravě se stravovat,jsem ti schválila hned na začátku,potřetí píšu, čím dřív se s tímhle začne tím lépe.Ale už mě nebaví,ale opravdu nebaví se dohadovat.Tak si nech pochvalovat a těšit se, když ti to vyhovuje.
Dush dieta vnikla už před 50lety.Šlo o to, že 50 milionů američanů trpělo hypertenzí.V roce 1997 se udělal první pořádně zaznamenaný pokus.cca 476 testovaných lidí bylo rozděleno do 54% na afroameričenů, kteří tím trpí nejvíc a zbytek 46% američanů "bílých".Po 14 dnech byli velké úspěchy v tom, že jim hypertenze klesla.Z toho vznikla takzvaná Dush dieta, která je v podstatě v čem se setkáváte dnes a denně při vzdělávání lidí se špatnou životo správou.Nejmodernější je fialová dieta!:-)))

JaNatalka

p.d. ja by som si asi tabletky na chudnutie nikdy nevzala a trízniť s anechcem a to cvičenie ma moc nebaví takže si dam teraz pozor na to aby som mala zdravy životny štyl

slnovrat

tabletky nic nevyriesia. musis sa hybat. ked cely den sedis doma, tak jasne ze neschudnes. kazdy den chod na prechazku. taku pathodinovu.

JaNatalka

jedulka Ďakujem že sa snažíš ma naštvať ale thank ya je slangové.. ale neboj sa, toto leto mi otvorilo oči (hlavne tato tema) a nenecham si skakať po hlave, nerobila som to doteraz a a nenecham si to ani cez školu ale už sa nenecham uražať... tato tema ma naučila akurat tak to, že sa nemam deliŤ s mojími problemamy pretože polovicu ludí to nezaujíma adruha sa na tom smeje.. ale je mi to fakt jedno :D :D

p.d.

Ja si myslim, ze kazdy musi skusat. Ja som skusal cvicit (skoda drat drahe tricka), skusil som nejest (nevydrzal som). Tak som si kupil tabletky:) Tak uvidim. A ked to nevyjde s tymi, tak si kupim ine, teraz je taka doba, vsetko vyriesi tabletka:)

jedulka

slnovrat...jsem naprosto v klidu!Není zapotřebí mě krotit.
Dash dieta v češtině ji propaguje PhDr. Iva Málková ze společnosti STOB. Stačí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mama mi povedala, že musím schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk