Ako si najst priatela?

Príspevok v téme: Ako si najst priatela?
Misela11

Mam 22 rokov a doteraz som nemala este ziadneho priatela. Postavu mam si myslim v pohode, ked dam dole nejake to kilo-dve nezaskodi, ale na tvari som dost skareda. To dnesni chlapi chcu za priatelky len modelky alebo co? Skusala som sa zoznamit cez pokec, aj cez zoznamku, vzdy to skoncilo vtedy ako som im ukazala svoju fotku, alebo po prvom stretnuti, uz mi neodpisali. Alebo zazila som aj situaciu, kedy ma chceli chalani, ktorym som sa nepacila len na sex. Najhorsie na tom je ze babka spolu s mamou do mna rypu kazdy den aka som nesikovna ze doteraz nemam priatela a som nikdy nemala, pritom mladsie decka z nasej rodiny aj z okolia uz maju vazny vztah. Ked som povedala mame aby mi pozicala aspon 3 000 eur na plastiku (ja studujem takze nezarabam)tak zacala nadavat ci som normalna. To sa uz mozem naozaj zmierit s tym ze si nikdy nikoho nenajdem?

p.d.

Vies, nesmies nikdy dopustit, aby ta tvoj vyzor tahal nadol, lebo tym padom sa vnutorne zmenis, zmenis frekvencie, na ktorych knitaju tvoje neurony a potom ti zostanu len oci pre plac.
Ak nevyzeras dobre, tak to aspon maskuj satami:)

marian89

lea123456, presne o tom aj hovorím, sú ženy, kt. sú od prírody prirodzene krásne a nemusia so sebou skoro nič robiť, ale sú aj, ženy kt. až také krásne nie sú a tie už to majú ťažšie, playmates sú tiež namaľové, ale robia to odborníci a tí naozaj dokážu divy, Misele odporúčam aby navštívila nejaký salón a opýtala sa v ňom čo ti pristane a pod., tam ti určite radi poradia, ukážu jej ako sa má o seba starať a pod. , potom je tu ešte druhá možnosť ak Misele nemá vysoké nároky na výber priateľa, tak si určite nejakého nájde, možno aj bez toho aby sa o seba starala a nakoniec to bude aj lepšie tak. Ono by to chcelo názor od Misele akého priateľa chce. P.S. to Hrac ( ten odkaz bol iba na to iba ste boli v obraze o čom hovorím )

Hrac

tak neviem ci som cudny, ale tie foto od marian89 sa mi nepacia. Je tam 14 krasnych zien, jedine ta s vyrazkami ale to sa da za cas tiez spravit a po tej premene vyzeraju otrasne, vacsina z nich vyzera ako namalovany transvestita upraveny vo photoshope:-D tak za mna 14 fotiek zlava :-)

lea123456

Marian89, to je brutalna stranka:)) vsetky by sme boli krasne... skoro vsetky tam vyzeraju ako playmates... potom ktovie ako vyzeraju nase playmates bez makeupu...asi tak, ako my ostatne, len nemachlime sa tolko...

marian89

Misula, kde máš problém, že si škaredá? poviem Ti pravdu, všetky, ženy sa o seba starajú, väčšinou to začnú zanedbávať keď si nájdu priateľa, alebo sa vydajú, jednoducho musíš začať niečo so sebou robiť, na internete sa denne stretávam s veľa návodmi ako sa maľovať a pod. plastickú operáciu určite nepotrebuješ, ak nosíš okuliare vybav si šošovky, ak máš krivé zuby daj si ich opraviť, ak máš škaredú farbu vlasov odfarbi si ich, ale čo je hlavné musíš sa naučiť maľovať a nosiť trochu viac výstrednejšie oblečenie. Pozri si tento odkaz: refresher.sk ako a čo dokáže make up zmeniť niektoré z tých žien boli vyslovene podpriemerné a stali sa z nich priemerné, alebo až veľmi pekné. Nebudeme si klamať chlapi majú radi najmä pekné ženy, nie dievčatá, kt. sa o seba nestarajú meň sa, ale postupne nie naraz a uvidíš časom si Ťa chalani začnú všímať. To je asi všetko čo Ti ôžem poradiť.

jedulka

qfevads...proboha a ty jsi kdo,že ji okamžitě lustruješ?To mi věř, že o takového "chlapa" bych si ani neopřela kolo!
Agnes998 jako vždycky to napsala velmi dobře.No co s tím? Nauč se to.Říká se tomu ženskost.Zvedni trošičku hlavinku,uprav se jen tak aby ses cítila především jen ty dobře a jdi ven mezi lid!Jsi žena!Jdi jako žena!Buď hrdá na to že jsi žena!Podej prostě tvoje ženství na obdiv!

Lulita

neviem odkial nasiel fotku dole...ale ak si to ty, tak vobec nie si skareda, denne tolko skaredych zien chodi po ulici a maju rodiny, staci si pozriet vymenu manzeliek, tak vzdy vyberaju take speci chlapske typy, vystrihane na kratko s nadvahou a nechutnym nemodernym melirom :)))