Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
Zufalkaaaa

Čaute,
mám veľký problém, mám 16, a priateľa s ktorým som už rok a niečo. Od nášho prvého sexu, a môjho prvého vôbec, ubehlo 18 dní, a od posledného 10. Stále sme mali chránený,až na raz, keď sme išli bez ochrany. Mám 100%-nú istotu že sa neurobil do mňa, ale vonku (presnejšie na mňa, ak mám to povedať). Nemohlo sa pri tom niečo stať náhodou?
Na nete som pozerala príznaky tehotenstva, mám kŕče v bruchu, nič sa mi nechce (to ani normálne), možno si len namýšľam. A neviem či sa dá súdiť po toľkých dňoch .Menzes mám dostať až okolo 20. .
Keby som v tom naozaj ostal, tak netuším čo by som robila. Bábo mať ešte nechcem a nemôžem. Mamke sa priznať takisto nie, to by ma vyhodila z domu. To už len pod vlak. :D (srandujem)

Bojím sa strašne. Môže sa stať že pri nechránenom sexe niečo ujde aj pred tým ako sa urobí chalan.
A ano, som si vedomá že mám LEN 16, ale sú na tom baby aj horšie.
Prosím utešte ma trochu. :D

Zufalkaaaa

Do konca života nebudem mať sex, alebo až po svadbe, len nech nie som tehotná. Šak ja budem mať zo sexu traumu. :D
Cí. Ale vážne, ja som sa ešte nikdy nebála ako teraz.

Takže po 11-tich dňoch sa nedá nijak zistiť či nie som tehotná? Nesú žiadne prvé príznaky okrem tej vynechanej menštruácie? A tie kŕče a slabé krvácanie žeby bol menzes? Taký slabý, a o týždeň skôr ako som mala dostať?

Kvety zla

Zufalka, neblbni. Tehotenske priznaky este mat nemozes - tie sa objavuju az ked mas dostat menstruaciu a ta nepride.
Nemaj sex bez kondomov ak nechces byt tehotna, a este lepsie pouzivaj nieco co ta ochrani pred tehotenstvom lepsie nez len kondomy, ak si tehotenstvo dovolit nemozes.

Blondula

no neviem,ja ako tehotna som nemala ziadne krvave vytoky...nic,skor husty biely vytok.menzes som tento mesiac dostala asi 10 dni skorej,takze aj tak si myslim,ze tehotna nebudes...

Zufalkaaaa

Blondula, zda sa mi že som :(
Dnes mám kŕče ako pred krámamy, a mám aj taký trochu krvavý výtok, slabý na menzes. Môžu to byť síce aj krámy, ale tie mám dostať až o 6 dní. Pochybujem.
A posledný styk som mala za plodných dní. Súlož bola prerušovaná bez ochrany, ale bojím sa že tam bola takzvaná kvapka lásky. (u mna kvapka smoly)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem byť tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk