Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner si vás prestane vážiť

Príspevok v téme: Partner si vás prestane vážiť
motyluletel

ahojte :)

ked si vas partner/ka prestava važiť citite to, ako reagujete? hnevate sa? vraciate mu to rovnakou mierou, rozpravate sa s nim alebo ste trpezilvy a čakate čo sa bude dalej diat? ako na takeho partnera? na začiatku vztahu je všetko ružove, v takom čase vam aj zuby pomasiruje, ale čoked ste dlhšie spolu a citite že už s vami nejedna ako na začiatku? chcem vedieť čo si myslite o tom a čo by ste robili.

mlčaniejniat

ja som si všimla že tie ženy si muži nevážia ktoré celu svoju existenciu si podvolia a všetko podriaduju mužovi, su poddajné.Tie čo si vyprosia čo si presadzuju svoje s vysokým sebavedomím k tým muži sa neopovážia si ich nevážit a obal ženy nezohráva žiadnu ulohu teda neplatí peknu si vážia nepeknu nevážia.
Presne tak berie muž svoju ženu ako ona samu seba čo ona o sebe dáva najavo okoliu tak ju berie aj muž.Ktorá hovorí ježiš ja som taká nemožná som taká hlupa a neschopná tak presne tak bude brat aj manžel, keby hovorial os sebe mile veci a ka sbe sa správala ako k niečomu čo je hodnotné aj muž ju tak bude brat.Ziadna ekvivavela nie je medzi atraktivitou a tým že muž si ju len preto bude vážit lebo je kost.Umera je medzi povahou.

Sejla

Partner ktorý si ma neváži? Vieš, všetko je relatívne, čo znamená "vážiť si"? Mnoho mužov sa po čase vo vzťahu k partnerke začne správať viac či menej hrubo.. Je to dané výchovou a hodnotami. Proste taký chlap je a nezmeníš to, bol by taký ku každej, proste nie je zvyknutý, nemá na to návod a ani žiaden dôvod naučiť sa mať úctu a rešpekt k niekomu. Si schopná tak byť - ostaň, nepáči sa ti, pusti ho k vode. Len sa ho nesnaž prevychovať alebo čo. Na výchovu si raz zadovážiš asi deti, na nich sa vyšantíš. Ale dospelého chlapa nezmeníš. Zmier sa s tým.

TinaM

Podla mna to, co sa tu opisuje, su skor prejavy pozornosti partnera a nie je to o tom, ci si ma partner vazi alebo nie. Ak ti na zaciatku vztahu nosil kazdy den kvety a vecer ti pomasiroval nohy a teraz to nerobi, neviem, ci by som z toho robila taku tragediu. Nemyslim si, ze si ta nevazi, len uz ti nemusi medove motuzy popod nos tahat :)
Aj ja som mala takyto problem. Boli veci, pozornosti, ktore mi moj partner na zaciatku vztahu doprial a niektore naozaj zmizli. Chvilu mi trvalo, kym som si uvedomila, ze aj ked mi kvety kazdy den nenosi, rano ma na stole caka kava, presne taka, aku mam rada. V chladnicke moj oblubeny jogurt, poliate kvety atd...milion inych drobnosti, ktore su pre mna trosku "pretransformovanou" formou prvotnych zamilovanych "velkych" veci :)

AK

Jedna vec je prestat si niekoho vazit len tak, druha vec je, ako sa potom clovek sprava dalej a tretia vec je, ci ma aj dobry dovod niekoho si vazit... Vazit si niekoho, mat k nemu uctu, neni absolutna samozrejmost. Uctu si treba zasluzit.

Pozor, vazit si niekoho a spravat sa len slusne, eticky, je rozdiel.

kafe

ak si ma partner prestane vážiť, ukazuje, čo je ON za človeka. Tak mu chvíľu dám čas i priestor, nech sa chlapec predvedie čo je zač, ale viac menej s takým človekom by som vzťah nechcela, takže jednoznačne koniec a dovidenia.

jedulka

To po nějakém čase přijde tak nebo tak.Mám na mysli:když ptáčka lapají pěkně mu zpívají.Pro mužského je většinou velmi důležitá práce.Ale je jí dneska moc na jednoho.Tak už nemá ani sil ani chuťě ti masírovat zuby:-)Vymyslet nějakou společnou aktivitu,prožívat je spolu, něco co ho třeba zaujme co já vím,jděte hrát třeba ping-pong jestli ho baví.Je to opravdu jen o kreativitě.A měli by chtít samozřejmě oba.

DoktorHaus

motyluletel: Ak ti partner/ka nevyhovuje, nie ste zosobaseny, nemate deti a spolocni majetok, tak je to velmi jednoduche. Najdi si ineho ktori ty vihovuje.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partner si vás prestane vážiť - Fórum - ZDRAVIE.sk