Pokazene jazdy v autoskole

Príspevok v téme: Pokazene jazdy v autoskole
doktor666

mam 30 rokov a konecne som sa odhodlal spravit si vodicak. Problem je v tom ze teoria mi nerobi problem testy mam stale na 53-55 bodov len s jazdamy je to hroza :-((( Nepozeram na znacky, nepocuvam instruktorku, po prichode na krizovatku mam okno a neviem kto ma prednost, stale sa sustredim na to aby mi auto neskapalo a nevnimam nic okolo seba. Mali ste aj vy nejake problemy na jazdach alebo vam to islo od ruky??? 5 jazd je za mnou a stale to je horsie a horsie :-(((

lilyiankaa

mňa cúvať neučili v autoškole vôbec, resp. parkovať, ak samozrejme netáram, keď ma zobral na prázdne parkovisko pred billou a tam som si to raz zaparkovala ..... a cvičisko si mala absolvovať hneď na začiatku, ešte pred jazdami ... spývaj sa majiteľov autoškoly na to

0vecka

2 Kvietokletny tak sa ho spytaj kedy ta nauci cuvat. Neviem preco to riesis tu ked tam platis za to aby ta to naucili.

Kvietokletny

Ja som dnes mala uz 9 jazdu a dnes som ani znacky nesledovala ,bola som ako zmyslu zbavena. ked pozriem na mojho instruktora ako mi nadava za kazdym tak ma dost...este ma ani nenaucil cuvat ani ma nezobral na cvicisko.No neviem kedy to mieni urobit a kedy sa aj naucim cuvat.No som uplne vstresu so vsetkeho.

ebi777

držíme prsty, nerob si ťažkú hlavu a nemaj výčitky

ja som bola z toho tiež mimo, niekedy som ani nevedela, že čo robím :) pomaly sa ti to všetko zautomatizuje, treba tomu čas

niekomu to ide hneď, niekomu to trvá dlhšie

doktor666

nie slecny neberiem ziadne prasky (zatial) - na dalsi tyzden mam dve jazdy tak uvidime - vcera to bol znova taky mis mas chvylku dobre chvylku zle tak snad to bude lepsie ked tak si zaplatim este jazdy navyse a uvidime co z toho bude :-)

jedulka

mnohem větší problémy s koncentrací udělá obyčejný strach!
Je na každém z nás aby jednal zodpovědně a když se necítí dobře a to může být z jakéhokoli důvodu neměl by řídit.To je samozřejmost!

jedulka

Zewa asi jsem zapomněla oddělit co jsem chtěla napsat tobě a co jemu!
Kolik je ti let?
Takhle šmahem ruky se chovají většinou ti mladší,starší se snaží pochopit ...
Uff ale tohle mě opravdu nebaví ....