niekedy blond

sara

napis mi ake mas teraz vlasy a aka je tvoja orginal farba vlasov.mas ich dlhe alebo kratke.huste alebo riedke to vsetko mi napis a podla toho ti mozno budem vediet poradit.pa

emmka666

fiiha, tak ked si vyzazistka tak porad, co by si robila na mojom mieste??ja uz ku kadernicke nechcem ist...a neviem, ci zafarbit si farbou vlasy bude dobre..a keby som si kupila niejaky blond sampon chytilo by to zle?ale vcera ked som bola v obchode tak mali len jeden blond a to medova blond..no na obrazku to vyzeralo ako uplne zlta farba...tak co teraz???:((((

sara

cudiatenko moje viem ta pochopit ja som mala tiez kedisy taky problem no presiel uz davno kedisy ma tiez dokatovala kadernicka a nevedela som si dat radi.no potom som si poradila sama a to tak ze som vyskusala vlastnu prax som totizto vyzazistka no moc toho neviuzivam.

sara

viesco ja neviem ci by ten peroxid bol dobry napad stoho ti mozu ohrdzaviet vlasy ved peroxid vitahne vlasy ale na rysavo.skus farbu niaku prirodnu alebo skus inu kadernicku.verim ti ako ti je teraz s takimy vlasmi no musis nieco vymisliet.

emmka666

no ja som si ich bola zafarbit u kadernicky a ona mi to urobila tak ze ten sampon mi dala viac do predu aby som to videla a do zadu mi toho dala menej..a teraz je to aj tak vidno, ze vzadu mam uz skoro svoje vlasy ale z hora mi to uz viac nechce pustit..velmi uz kadernicke neverim...:(( niekto mi radi ze si na to mam dat niejaky slaby peroxid aby sa zmyl ten sampon..je to dobry napad??? :(((

sara

ja si myslim ze by si mala zajst ku kadernicke pretoze doma experimentovat sa neoplati znicis si vlasy a este aj vysledok bude hrozne zly.ak mas pekne vlasy tak to doma neskusaj lebo toho budes lutovat.