Neschopní doktori?

Príspevok v téme: Neschopní doktori?
Swetlus

Máte niekto skúsenosti s doktormy, ktorý majú "na háku"?
Stretli ste sa s tým, že sa cítite zle, je vám na nič, máte rôzne príznaky, prídete doktorovy a on vám dá sirup od kašľa?
Ja si to všímam čoraz častejšie, prišla som k ortopédovy s bolesťami, plochými nohami a on sa na mňa ani nepozrel, predpísal mi ortopedické vložky, a poslal preč. Mám podozrenie na jedno gynekologické ochorenie, mám všetky príznaky a keď som s tým prišla gynekologičke, namiesto toho aby ma vyšetrila a spravila mi nejaké testy, ma vysmiala. Už aj moji známy majú podobné skúsenosti.
Má niekto takéto skúsenosti? Podeľte sa s tým prosím, a ak má niekto nejaké rady.. Ďakujem

Blondula

kablica...ano,berem minirin melt 2x denne,zatial najslabsi.mam odobrate zase vzorku ranneho mocu,24 hodinoveho a aj krv,takze 20 teho budem vediet,co moje telo stvara :D ....citim sa skvele a pijem skoro nasilu :P

hanka9

samozrejme aj medzi lekarmi sa najdu obcas blbci, ale to je vsade. Poznala som takú lekarku, ktora sice bola vynikajuca zena, no z hladiska odbornosti za vela nestala.

Swetlus

je to tak nie je každý doktor taký, len ja mám žial v našom malom meste na tých "zlých" šťastie, budem musiet zmeniť doktorov :) dakujem za radu

odpovedam

Ja si doktorov vyberam, za niektorymi dochadzam aj stovky km. Zaujima ma povest a kompetencia doktora, nie lokalita. Doteraz som mala na doktorov stastie. vacsina sa ma dokonca snazila uchranit pred medikamentoznou liecbou.
Tiez som mala problem s plochonozim. Od mala som nosila ortopedicke vlozky, nohy ma vsak stale boli. Jedna Mudr., ku ktorej som sa dostala nahodou, mi vsak ortopedicke vlozky zakazala. Prestala som ich nosit a moje bolesti zmizli. Povedala mi, ze telo si schvalne vyraba asymetrie, aby prekonalo iny problem. Proste si hlada cestu. Bola som skepticka, ale naozaj mi to pomohlo. Netreba ist proti sebe nasilu, ked nie sme vsetci ako cez kopirak. Ale to je len tak na okraj :-).

Nemam pocit, ze by ma lekari odbijali. ja sa vzdy vela pytam. Hladaj si referencie na dobrych doktorov. jeden mi dokonca dal na seba aj sukromne cislo, nech volam kedykolvek s cimkolvek. Ak mas aj ty dojem, ze sa ti nevenuju dostatocne, jednoducho chod k inym.

jedulka

no...bohužel je to tak.Není doktor jako doktor a navíc ještě tohle omezení,které mají.Já nemám špatné zkušenosti,protože si umím "dupnout",slušně samozřejmě.Když mám pocit,že mě lékař neposlouchá, když mu něco říkám, tak mu to i řeknu!!!Klidně! Pane doktore byl byste tak laskavej a mohl byste mi věnovat svoji pozornost:-))) a uvidíš ten cvrkot :-)))

Swetlus

mojej mame zistili po piatich rokoch helikobaktera..po piatich rokoch co jej byvalo zle a hned ked sa najedla utekala na wecko vrACAT..

Blondula

ja mam neprijemnu skusenost asi spred 2 mesiacov.mam diabetes insipidus.konecne mi to zistili :D ked som sla k lekarke po vysledky tak mi povedala,ze akurat vcera sa musela dohadovat s poistovnou,lebo jej volali a normalne vynadali,ze ako si to predstavuje robit taketo "narocne" vysetrenia !!! takze mozem dakovat bohu,ze moja lekarka-endokrinologicka je uzasna a nenechala sa postrasit tymi tupakmi z poistovne !!! myslim si,ze vela lekarov mozno preto nerobi svoju robotu tak ako ma,kvoli hlupym poistovnam....