Neschopní doktori?

Príspevok v téme: Neschopní doktori?
Swetlus

Máte niekto skúsenosti s doktormy, ktorý majú "na háku"?
Stretli ste sa s tým, že sa cítite zle, je vám na nič, máte rôzne príznaky, prídete doktorovy a on vám dá sirup od kašľa?
Ja si to všímam čoraz častejšie, prišla som k ortopédovy s bolesťami, plochými nohami a on sa na mňa ani nepozrel, predpísal mi ortopedické vložky, a poslal preč. Mám podozrenie na jedno gynekologické ochorenie, mám všetky príznaky a keď som s tým prišla gynekologičke, namiesto toho aby ma vyšetrila a spravila mi nejaké testy, ma vysmiala. Už aj moji známy majú podobné skúsenosti.
Má niekto takéto skúsenosti? Podeľte sa s tým prosím, a ak má niekto nejaké rady.. Ďakujem

Swetlus

O tom sirupe som to myslela ironicky že vám bolo niečo úplne iné a on vám predpísal sirup.
Mám známych ktorí s týmto majú určité skúsenosti že ich doktor odbyl. A nekritizujem všetkých doktorov, len chcem, aby sa ľudia podelili aj so svojimi zážitkami.

janusa bec

Ahoj, v prvom rade su to doktori a doktormi.
V druhom rade, ked ti bolo zle, pomohol ti ten sirup? preslo ta to do par dni alebo nie? co sa tyka plochych noh, pomohli ti tie vlozky? boli ta to este?
a ake gynekologicke ochorenie mas na mysli? doktorka pozna tie choroby lepsie ako ty, pozrie sa a vidi, ziadne testy u mnohych diagnoz nieje treba. mas tie gynekologicke problemy este stale?
nehovorim, ze vsetci doktori su bezchybni, ale ked niekto kritizuje vsetkych doktorov okolo seba, tak mi pride, ze chyba je na druhej strane. Takyto lekar denne osetri desiatky pacientov od malichernosti az po smrtelne choroby ako rakovina a podobne. Ked mas obavu, je dobre prist za lekarom ale pokial su to malichernosti, tak ti na to nebude robit nikto ziadne testy, lebo je to zbytocne a aj teba zatazujuce.