Ako ste na tom vy?

chalice

Podla sposobu vyjadrovania, spravania, nazorov a celkove vyzarovanie osoby.
A podla majetku urcite nie, niekto moze byt bohaty, ale povahovo nic moc a niekto zije skromne a moze byt fajn clovek do kazdeho pocasia so spravnymi nazormi a skvelou povahou. To iste plati naopak. Je to relativne.

slnovrat

plus ludia maju zvlastne fluidum ale neviem kolko percent ludi to vnima, takze aj podla toho sa da vycitit co je to za cloveka...ja aj odzadu na cloveku vidim aku ma naladu, z niektorich priam sala pozitivna energia atd.

slnovrat

podla vyrazu v ociach, vyrazu v tvari a celkoveho vzhladu, podla recoveho prejavu, gestikulacie. ludia sa daju celkom rychlo a lahko zaradit do urcitych kategorii, ale na hlbsie spoznanie charakteru musis s nimi samozrejme stravit dlhsi cas, niekedy zdanie klame, lebo niektori vedia dobre klamat, ini su skryti agresori, dalsi falosni podrazaci.

Lulita

podla ich charakteru, empatie

a kym neotvoria usta? podla celkoveho vzhladu, pohladu v ociach

podla majetku urcite nie, je mi jedno, ci ma vily, alebo je v podnajme, ci bezdomovec, urcite podla inych hodnot, celkoveho prejavu, nie stavu uctu

elkespyka

Aj pre tych co nestudovali psuchologiu obal cloveka plis spravanie povie velmi vela aj o povahe cloveka.raz vidiet je viac ako 1000krat pocut hlavne pre tuch co ovladaju psycjologiu.Mna si chodia napr.obzerat filozof iche a kokoti aby posudili s akym typom clovela maju docinenia.uz len to ako sedis aku mas stavbu tela vyraz tvare povie viac nez dost.prvy dojem po spoznavani cloveka casto ho prepise.vzdt schopnosti rozhodujuce.Aj partnerov si vyberame podla toho komu co sa paci.co sa mi paci to milujem kto nepaci nie je pre mna pritazlivy ten mi nerozbucha srdce toho neviem milovat.

Sejla

Budem len opakovať po príspevkoch dole, ale tiež to mám tak podvedome, pohyby, gestá, pohľad, neskôr sa ku mne človek dostane, ak sa vie správať s rešpektom, teda prirodzená slušnosť a spôsoby, ohladuplnosť, to je základ, obklopujem sa ľuďmi, ktorí dokážu byť reálni, tj nešaškujú aby sa zapáčili, majú podobný zmysel pre humor, neurážajú ma svojou existenciou.... Ale ruku na srdce, podľa čoho ich rozostavujem do nejakého pomyselného rebríčka? To je asi čisto náhodné, kto mi prirastie k srdcu. V tomto ani neselektujem ľudí, ak dokážem mať niekoho úprimne rada, len tak bezdôvodne. Bolo by fajn, keby to bol nie príliž komplikovaný človek.

jedulka

pro mě je rozhodně zajímaví vzdělaný učitel,od něho mám co si vzít,ale pozor-lidé inteligentní bez vzdělání se zajímavými dovednostmi,tak ti mě velmi zajímají ....

jedulka

zewa ty mi dáváš zabrat.V zkratce...Nevím všímám si podvědomě jako Nenormalna,prostě to cítím...majetek ani jiné hmotné statky na mě nijak nepůsobí,nesnáším třeba snoby,lezou mi na nervy...zrovna tak jak hlupáci