Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Človek co podrazil

jahodka123

Nikdy nevieš, čo sa môže stať, ale neverím myšlienke, že kto to urobil raz, urobí to znovu. Niektorých ludí to baví, iní zostanú znechutení a zistia, že to nie je nič pre nich...

jahodka123

Mne sa môj priateľ priznal sám hneď na začiatku. Urobil to raz (mal vtedy 17 rokov, teraz 26) a povedal, že keď videl, ako tomu dievčaťu vtedy ublížil, už by to nedokázal urobiť. A ani neurobil.

Deria

mlcaniejahniat, to co si robis prdel, kto to ma lustit?

k teme: no mass, odkial vies, ze podrazal, podvadzal? tiez netreba vsetkemu verit. a potom, ak nenasiel tu pravu, bral mozno vztahy s rezervou. mozno nebol nikdy zamilovany, co moze cloveka velmi zmenit. cize netreba brat na vsetko jedno meritko.

slnovrat

mlcanie jahniat, ci ako sa volas, nemozes pisat prispevky zrozumitelne?

no mass: je to o charaktere, ak podrazi ineho, nema problem podrazit aj teba. pokial ide o neveru, tam zalezi na okolnostiach, ci on tie prilezitosti vyhladaval, alebo sa chtiac nechtia zalubil do inej v nefungujucom vztahu, ked sa to vyvrbilo tak partnerku netahal dalej za nos a bol uprimny. to by som brala ze sa stava a nie ze je nevernik-podrazak.

mlcanuejniat

Podlana mudry je ten co podvadza tak ze s to drha strana nikdy nedozvie.nerozumiem tomu preco sa to musi druha strana vzdy dozvediet.akmuz podvedieci zema nemusi to hned znamenat ze svojho partneta nemiluje len mu moze nieco chybat cp mu nesplni.my zeny hned si myslime ze preyo ze nas uz nema raf pritom.o to nemusi ist a tiez ke tam v tom je syrach z konkurencie co kef zisti ze rste nieco lepsiecako ja mu voem ponulnut a necha ma.pritpm al by drija strana sa to nikdy nedozvedela tak by sa nemuseli ani rozvadzat.clovek ciuzi nie su biologicky monogamny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Človek co podrazil - Fórum - ZDRAVIE.sk