Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes ma nici

Príspevok v téme: Herpes ma nici
Jana_59

nikto mi nevie pomoct,ziadne lieky mi nezaberaju. Rok beriem herpesin tab. beriem rozne lieky na podporu imunity a stale ma trapi herpes. teraz cez leto ked su neskutocne tepla a clovek je oslabeny aj napriek tomu,ze pred slnkom sa uplne schovavam som uz druhy krat za dva mesiace na pnke. Moj stav je vzdy taky,ze sa neda zakryt neda sa nan dat diskretna naplast a ist veselo medzi ludi. Ked to pride tak mam opuchnutu celu tvar a myslim,ze to uz nie je v stadiu v akom to maju bezne ludia. Aj napriek tomu mi doktorka nevie pomoct.Neviem sa zmierit s tym,ze v dnesnej dobe nie je nic , co by zmiernilo priznaky aj u mna. Neviem ako to riesia ludia , ci chodia do prace lebo sa zacinam bat ze tymto pnkovanim o nu aj pridem. Ja viem ze je tu uz vela prispevkov na tuto temu, ale naozaj by som potrebovala pomoc. ak nie odbornou tak psychicku ,ze v tom nie som sama lebo obcas mam pocit,ze v mojom okoli nie je nikto kto riesi takyto problem a pritom sa hovori,ze kazdy treti clovek herpes ma. Dakujem za precitanie a odpovede akekolvek.

miminko12345

ahoj, pouzivam masticku lomaherpan, nosi mi ju teta z nemecka, najlepsia vec na svete, tvoj problem je sucha plet, ak si infikovana ako aj ja, nesmies dopustit aby ti popraskala pera, lbo infikovana krv sposobuje hned herpes. Mne pomohol v tomto pes - nosi bakterie na ktore su ludia, co ich nemaju nachylni a hned su chori, ale ked mas psika doma, tvoje telo si vybuduje imunitu, potom som vysadila antibiotika - vsetky, zapal priedusiek, prechladnutie a ine, vsetko riesim cajikmi max panadol a klud. moja imunita sa vybudovala sama, ak trikrat kychnes o nic nejde ( neviem ako si na tom, mozno to nerobis :) )
skus to :) dufam ze som poradila, mne tiez nic nepomohlo az toto, kaslem na dr, nic nevedia :) bola si na imunologii? inak kamke zasa pomohli lieky , brali sa 2x - 2ks denne mesiac pak mesiac pauza a zasa a vravela ze jej to pomohlo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpes ma nici - Fórum - ZDRAVIE.sk