Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šede alebo modre vlasy

Príspevok v téme: Šede alebo modre vlasy
greyblue

ahojte, je tu niekto kto nosi sede alebo modre vlasy? premyslam nad nimi, ale skor do tmavsich odtienov kedze prilisne odfarbovanie nechcem absolvovat (a potom aj pravidelne do velmi blondavej odfarbovat aj korienky) a tmavsie sa mi aj viac pacia :-)
konkretne sa mi velmi paci odtien midnight blue od directions
chela by som vediet ako ste dosiahli takuto farbu a ci je jej udrzovanie prilis narocne (pocitam ze aspon raz za mesiac bude treba farbu ozivit a kazde aspon 3 mesiace odfarbovat korienky)
poradte!vdaka

greyblue

ano myslim, ze by stacilo kazde 3 mesiace, kedze mam svoje vlastne vlasy svetle orieskove, takze ta modra tam do urcitej miery chyti... az ked to bude trochu dlhsie vyrastene to odfarbit, nechcem to moc nicit tym peroxidom :-/

kvfi

korienky kazde tri mesiace? no to bude teda vyzerat. ja mam svetlohnede vlasy alebo tmavo blond a farbim na blond. a to si korienky farbim kazdych 5 tyzdnov

repka

ja som este nevidela ani jednu babu ktora mala takuto farbu a hodilo sa jej to..
..a taku farbu aby bola pekna docielis jedine, ze si totalne odfarbis vlasy a na to das tuto farbu.. viem si predstavit, ze po nie dlhej dobe budes mat totalnu slamu na hlave..
www.google.sk

Noemi44

aj ja mám svoje hnedé vlasy :) a tak skoro sa ani nechystám si ich nafarbiť..predsa nechcem už v 30-tke mať šediny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šede alebo modre vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk