Čo jesť pri chudnutí?

gastanko2016

ja nedám dopustiť na delenú stravu, čiže nekombinovať živočíšne potraviny s rastlinnými. Vždy to pomohlo a za také tri mesiace som zhodila okolo 15 kíl. Snažím sa to dodržiavať stále a nekombinovať, ale sladké si doprajem. To je môj prehrešok.

danielson33

Základná vec je vylučiť čo najviac cukry z potravy. teda okrem tých prirodnych v zelenine a ovoci ktoré bohate pokryju tvoju dennu potrebu. To je aj odpoved na to ake jogurty. tie najzakladnejšie teda biele ak potrebuješ dochutiť tak ovocim alebo medom. Všetky ostatne su pekne šidy a akurat vyplody reklam nech sa to predava

vločky007

zdravim, ked jedavam vela ovsených vločiek možem s toho pribrať? väčšinou s jablom alebo v bielom jogurte+škorica vraj maju vela sacharidov a zo sacharidov sa pribera takže mam ich jest menej? (poväčšine to mam ako nahradu za rožky alebo klasicke pečivo.) Snažim sa schudnut ale nedari sa.. moc sa prejedam preto sa chcem spýtat či nepoznate nejaký čaj čo potlača chut do jedla? nie na chudnutie ale na potlačenie chuti do jedla alebo nejaku potravinu ? dik