Čo jesť pri chudnutí?

darina53

skus protein, najlepsie co najprirodnejsi, ja uzivam Plantforce Rice Protein, je aj pre alergikov, ja mam intoleranciu na laktozu, a vyhovuje mi, skusila som aj ine ale koli traveniu som ich nemohla, objednavam ho tu -odkaz odstránený-

Martin543

Ahoj :-) Ak chceš schudnúť, môžem ti odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ktorá napomáha metabolizmu a tráveniu, konkrétne tak, že pomáha lepšie spracovať potravu, a teda nebudeš musieť toľko jesť a prijímať nadbytočné množstvá potravy, ktoré sa ti potom nevyužité ukladajú do tukov. Našiel som na túto zmes odkaz tu na fóre, užívam ju už dva mesiace, zatiaľ som schudol 5 kíl, viem, že to nie je veľa, ale som s tým spokojný. Uvidíme, ako to pôjde ďalej -odkaz odstránený- :-)

Gima

Mne pomohol pri chudnutí protein. Z tesca. Bohužial mala flaška stojí 2 eura. Po čase som presedlala na kefír a ovocné jogurty, Ktoré upravujú črevnu mikroflóru. No dobre sú aj šťavy ananásové, grepfruitové aj goji. Samozrejme bez cukru. Občas si tiež kupujem jogurtove napoje L. casei, s príchutou vanilky a jahody.
Ono to trávenie sa časom upraví, hlavne ked zjem polovicu zavaraného ananásu. Je to super.

munz

MartinaNZ Tebe akurát tak piperne pomohol platiť účty, zadarmo to robiť nebudeš
kde sa tu na fóre mihne slovo piperine, tam ho chváliš Ty, nekľaje to uči len mne ale aj iným