Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť
medulienkaaa

Ahojte...som dievča mam 15 rokov, a nedavno som sa zoznamila s jednym chlapcom (pozname sa asi 3 mesiace).on ma 17 rokov a je velmi mily aj všetko..padla aj pusa a píšeme si spolu na FB a tak..dal mi návrh či to spolu neskusime a ja neviem čo mam robiť :( povedal mi že ma lubi, a mam pocit že aj ja jeho..na vzťah nie som pripravena a tak neviem čo dalej, prosim o pomoc dakujem...:)

Agnes998

Nenut sa do toho, na vztahy mas este cas. Ak sa do toho prinutis len preto, ze sa mu budes snazit vyhoviet, alebo aby si sa ukazala pred kamaratkami, moze ta to negativne poznacit. Povedz chlapcovi ze sa na vztah necitis a ze mozte byt kamarati.

Deria

Som toho nazoru ako zuzova. presne tak a nerob nic, co by s neskor mozno mohla lutovat. casu mate dost, treba pockat, az budes o tom presvedcena.:)

Žužova

Ked niesi na vzťah pripravená a citítiš sa na to tak do toho nechoď. Povec mu nech ti dá čas ,veď ak ťa lúbi počká si na teba.. chodievajte von ,trávte spolu chvíle spoznávajte sa uživajte si to a postupne uvidíš sama ako sa to vyvinie. Nenúť sa do ničoho,nechaj tomu čas

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.