Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho mama alebo ja?

Príspevok v téme: Jeho mama alebo ja?
wanda1111

Ahojte, potesi ma kazdy jeden nazor, tak kludne piste...myslim, ze ide o dost vazny problem v nasom vztahu. Sme s priatelom spolu 3roky, byvame spolu a nas vztah sa niekde zastavil...on sa zmenil, je neustale podrazdeny, unaveny, ja sa snazim ho pochopit, navarim mu nieco co ma rad, rozpravam sa s nim, planujeme buducnost...teda myslim, ze len ja. Ano chcem dietatko, on ho chce tiez, ale...ma choru mamu. Jej choroba je nevyliecitelna, raz sa citi fajn, raz ma bolesti. Dohovaram priatelovi aby s nou travil vela casu, aby boli v kontakte, nebolo tomu vzdy tak, pretoze ich vztah nie je az taky otvoreny, napriek tomu ze je jedinacik. No teraz si aj volavaju, navstevujeme sa atd. Vyse roka sa s priatelom rozpravame o rodine, ktoru by sme chceli mat. Z neho vsak vyslo, ze on ma strach, no mozno ani nie kvoli sebe, ale kvoli svojej mame. Mali sme rozhovor o tom, ze chapem, ze ma choru mamu, no zije svoj zivot a nie jej...on mi na to odpovedal, ze sa jeho mama nebude vediet postarat o vnuca...co ma zarazilo, pretoze starat sa ma on a nie ona a okrem toho mam rodicov aj ja, ked uz...moj priatel mi hovorieva, ze si ma chce zobrat a stale ziadne kroky nepodnikol...je to deprimujuce takto cakat..niekedy mam pocit, ze za tie 3 roky som mohla byt stastnejsia s niekym inym..on vyzera ze sa neustale len na nieco vyhovara, raz to bola praca, raz byvanie, peniaze...tak piste co si o tom myslite...Dakujem

kafe

takže chlapec sa rozhodol, že nebude mať deti, lebo jeho mama sa nebude vedieť postarať o vnúčatá :D
A čo si o tom myslíš ty dievča? Deti nechce, brať si ťa tiež nie, rozprávali ste sa o tom už veľakrát. Budeš čakať takto do aleluja?
Podľa mňa máš dve možnosti - rozísť sa s ním, alebo sa od neho odsťahovať. A ak to chlapca nakopne k činnosti, fajn, môžete fungovať ďalej smerom svadba a deculo. Zbytočne budeš čakať, zbytočne ohľaduplne rozprávať a vysvetľovať, chlapi rečičky moc nevnímajú. Prejdi k činom. Môžeš sa mu ešte vyhrážať, že od neho odídeš, lebo nemieniš čakať do nekonečna, ale to sú len ďalšie rečičky, ktoré môže a nemusí brať vážne. Neviem, stojí vôbec za manželstvo? Ak áno, vyburcuj ho k akcii niečim radikálnym. Ale ak nie rozíď sa a neobracaj.

wanda1111

ma oslabenu imunitu, zenske problemy a nadorove ochorenia, ktore sa jej vracaju po kazdej operacii ktore podstupuje...a tak to suvisi jedno s druhym, cize trpi aj psychicky. Inac je to vesela osoba, no rozhovory s nou su len o jej zdrav. problemoch..otca ma ano, aj on je chory, ma kozne problemy, no nepripusta si to..

wanda1111

winki, som clovek ,co na srdci to na jazyku, tuto temu sme preberali niekolkokrat...pisem sem pretoze som uz zufala...

winki

Aký názor chceš? S ním sa musíš porozprávať, ale otvorene a bez strachu.
Povedať mu po lopate čo chceš a po čom túžiš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho mama alebo ja? - Fórum - ZDRAVIE.sk