Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampon a balzam PANTENE PRO-V

Príspevok v téme: Šampon a balzam PANTENE PRO-V
brouklyn

ahojte. Moja teta si ho kupila od jednej kaderníčky z Česka a ona ho dováža z Nemecka. Pretože ho nemaju v Česku. Neviem ak ste tento tip šamponu zbadali v známich drogeriách alebo supermarketoch dajte mi prosím vedieť. Preňa je to najkvalitnejší šampon ktorý som mala. Ale na Slovensku ho zohnať neviem aspoň nie v mojom okolí. Máte s ním nieaké skusenosti alebo z akej vebovej stránky si ho kupujete? prosím chcela bi som vyskúšať aj inné tipy PANTENE PRO-V za každu radu Ďakujem.

brouklynN

Ja viem vy tu hovoríte o normálnom šampone pantene ale ja hladám pantene PRO-V vysoko kvalitný :) Ak poznáte Maite Perroni tak ona ho používa. Tie jej vlasy su uplne úžasné :) a tak to vonia nádherňe že asi odpadnem dá sa to kúpiť na všelijakých stránkať ale v drogérii som to nevidela

prezyvka

ahojte, mohli by ste sa prosim pozriet do zlozenia, ci obsahuje Dimethicohne?
alebo nejaku zlozku co konci na "ohne"?
dakujem

V.Nyzlova

Ahoj, ja pouzivam masku na farbene vlasy. Prazdnu krabicku som si dala na nausnice a vzdy, ked z nej vytiahnem nausnice, tak nadherne vonaju. Teraz tu masku zhanam tiez, ale preto, lebo cakam na akciu, pretoze jej spotrebujem moc a je to zial drahe :D

lencika

ahoj ja mam velmi rada tento sampon aj balzam, nepouzivam ho stale striedam, ale vzdy sa k nemu vratim a maju ho vsade v drogeriach normalne dostupny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.