Vysoká škola

xxy

podla mna by si to dobehla, iba keby si bola na to nejak genialne nadana, inac nemas sancu dobehnut 3 ci 4 roky gymnazialnej fyziky plus matematika o akej sa na obchodnej nikomu ani nesniva. a k tomu samostudiom.

jkkg

ved jassne ze sa to ucia. ale oni sa to tam ucia 4 roky a maju to vysvetlene ucitelmi. a nie ze samouk co si postahuje z netu ucivo pre gymnazistov sa to sam chce nadrvit za mesiac ci kolko.. co fyziku videl naposledy na zakladnej. ved tam je milion veci co ti chyba k tomu aby si to vobec pochopila. este ti bude chybat aj ucivo z matiky, kedze na fyziku potrebujes mat aj sirsie vedomosti z matiky co ti ucivo z obchodnej stacit ani nahodou nebude, ani prei uceni tej fyziky a uz vobec nie na studium na vysokej so zameranim na fyziku.

PIGLETKAS

lol že som sa tu pýtala riadny pesimista si a neviem toto: "tak mas co robit aby si sa to vsetko nadrvila. " akože ?? , lebo na gymple sa to určite neučia že, keby chodim na strednu kde je fyzika tak sa to tiež musim drvit tak neviem akoze ze mam co robit no nic... sem uz ani nepozriem

httg

zisti si ake su podmienky prijatia na tu vs. . ak sa robia prijimacky, tak mas co robit aby si sa to vsetko nadrvila. priklady aj teoriu. urcite zozenies nejake testy z. minulych rokov,. ak sa prijimackY nerobia, tak asi nemas sancu na prijatie kedze v takom pripade skola berie do uvahy znamky zo strednej z vybranych predmetov . co v tomto pripade bude urcite matika, fyzika, a ine predmety, ktore si ty ani nemala, dalej sa pocitaju body za typ strednej skoly, co za obchodnu asi ziadne nedostanes.
ak by si sa predsa nejakym zazrakom na tu skolu dostala asi tazko prejdes prvym semestrom, kedze tam sa uz nepreberaju ziadne uciva zo strednej .

PIGLETKAS

pod pojmom základy si predstavujem základy fyziky no jak to mám ešte vysvetliť, tak ale začnem si sťahovať z netu učivo pre gymnáziá lebo to som tam našla

PsychoPrincess

Čo konkrétne ohľadom fyziky? Gymnaziálna fyzika je bez pochýb základ pre štúdium na vysokej škole... A čo si predstavuješ pod pojmom základy? Nebodaj len nie učivo základnej školy...