Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?

Príspevok v téme: Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?
barunka

Som nezamestnana LEN 2 tyzdne a uz mi idu na nervy otazky ludi okolo stale to iste UZ MAS ROBOTU??? Co tym ludom sibe nacisto?? To nemoze clovek byt doma ked ma z coho zit len tak? Ani mesiac? To kde sme? Normalne mam nervy. Neplanujem sa zamestnat nikde na 3 smeny s VS a ani ako predavacka na pokladni. To uz co je toto.. Len aby som niekde bola?? Mam dost...

onnnnnnn

tak je nastavena tato spolocnost ludom je**
je urcita norma toto toto toto musis
tak to mas ist zivotom mas kolajnicu a neze vybocis zrady
nahanajte sa za papierikmy skurve´´´´

Rihanna

ja som bola nezamestnana osem mesiacov a tiez mi to liezlo na nervy namiesto otazky ako sa mas sa pytal kazdy mas robotu? otras nieco.
kamoska je nezamestnana rok a tiez to pocuva.

0vecka

ja nechapem ze niekto isiel robit do UK som tam bol raz a mi to pride ako zaostala krajina :) akoze ak by boli na SK vyssie platy tak SK je 100x lepsie ako UK.

jedulka

No na UK zdravotnictví bych nespoléhala ani za nic.Už se objevilo několik problémů takového charakteru,který ani u nás nemá obdoby! Poslední skandál byl 14 nemocnic absolutně řekněme nevyhovujících.Najděte si na netu!

Veratkoo

Ludia coze?? Nechapem z niektorych prispevkov! Preboha to vsetci mame byt ovce co robia cele dni za prasivu mzdu v tomto posahanom state, len aby nahodou niekedy niekto nevypustil z ust nieco ako tuna pan prezyvka, ze parazit?? Ty sa zobud chlapce. Ja si chodim zarabat do Rakuska, poctivo si odmakam 1-2 mesiace, to mi tu staci na pol roka a ano, sem tam sa hodim na urad, ktory mi pekne krasne zacvaka co treba, NO A??? Ved tu sa neda inak ani zit?! Aby mlady clovek musel chodit za pracou ako stahovavy vtak, lebo tuna neusetri ani na jednu dovolenku za rok?? Kde zijes :DD Praveze treba tie k...y vyuzit NAJVIAC ako sa da, toto robia oni nam uz roky!! A vo tom to je:-))

Lulita

multilevel - vela ludi to tak riesi, lebo je to pohodlnejsie, mne by tiez nedalo, nieje nad slobodu a ta sa na SR da citit len velmi tazko, malo je vyvolenych nie je to krajina, kde moze byt vacsina stastna

no toho by som sa v UK bala tiez, to odoberanie deti je velmi podozrive, to aby si sa bala ist k lekarovi, ked sa nieco dietatu stane, ktovie aky bocny biznis je v tom zainteresovany, az ma striasa, ked som spomenul amame, ze by sme mozno tiez odisli, mam v UK kamaratku, je velmi spokojna, tu nemali ani na rozky, tak mama hned, ze nech nikam radsej nejdeme, lebo, ze tam beru deti, ale tak snad to nie je ako na beziacom pase

jedulka

MultiLevel já jsem psala jen svůj názor.Není možné plést se mladým do života.Nedělám to.Jen když je zapotřebí,když je to ohrožení,pak jsem tady pro ně jako záchranná síť.
Ale když jdeš s manželem,tak to je jiná, nebudeš na všechny emoce sama.
Přeju ti upřimně aby se Vám dařilo!

0vecka

2 fraktal ty asi nechapes jednu vec, zijeme v EU kazdy moze studovat kde chce teda nemec moze studovat v BA a bratislavcan v nemecku. Takisto poznam viacero ludi co studovali v nemecku a robia na SK. Ja som ale tych 5 rokov studia aj makal a odvadzal dane takze sa necitm byt nijako zaviazany. Ale beriem tvoj argument ibaze ma to jeden velky hacik. a to ten ze ja sa planujem na dochodok vratit na SK a prinesiem sem viac penazi ako som zobral.

MultiLevel

Jedulka, je nieco ine zit doma, ak nema clovek naozaj ziadnu inu sancu, alebo ma problemy ako tvoja dcera. Zas netreba pliest jedno cez druhe. Ak sa bavime o pripade, ktory opisujem ja, tak sme dvaja schopni a zamestnani ludia, ktorym vsak zarobok nestaci, velmi chcu spolu byvat, ale nemaju momentalne na to. Chcu ist prec, ale rodina ich tu drzi, vraj kym byvaju doma kazdy u svojich rodicoch, nic im nechyba.....A to je trosku rozdielny pripad, ako opisujes ty :)
Lulita, mozno sa vratime raz. Spociatku som chcela aj dieta porodit v zahranici, ale potom som si citala o tom, ako ti socialka moze zobrat dieta bez toho, aby ti povedali preco...urcite si o tom pocula aj ty. A ak bude mat moje dieta po kazdom buchnuti modriny ako ja, tak ma zavru za tyranie a jeho vezmu okamzite :D Len kvoli tomuto by som babo nechcela mat za hranicami

Lulita

multilevel - hehe presne, ten full servis mnohym vyhovuje, ale je to trapne a prave taky typek, ktoremu ostane celych 500 e, lebo nema najom, hypoteku, nemusi dat na jedlo mi zapotí, ze preco nejdeme na dovolenku, vsak teraz su "lacne"tak ma ide vykotit od nervov...vsak aj ja som sa mohla strcit k svokrvocm na cely zivot a mohla som by som byt kazde leto na plazi a v zime v Tatrach, ale tak tiez toto nemusim, v zahranici zazijete nieco nove, spoznate novu mentalitu, pribudnu zazitky a hlavne porovnanie urovne tu a tam, myslim, ze sa uz nevratite....