Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?

Príspevok v téme: Stale otazky "Už máš robotu"? Co tym ludom sije?
barunka

Som nezamestnana LEN 2 tyzdne a uz mi idu na nervy otazky ludi okolo stale to iste UZ MAS ROBOTU??? Co tym ludom sibe nacisto?? To nemoze clovek byt doma ked ma z coho zit len tak? Ani mesiac? To kde sme? Normalne mam nervy. Neplanujem sa zamestnat nikde na 3 smeny s VS a ani ako predavacka na pokladni. To uz co je toto.. Len aby som niekde bola?? Mam dost...

fraktal

nepostradatelnych a dolezitych tu uz bolo a vsetkych cervy zozrali, takze klud, nestresujte sa ziadnymi prachmi a budete vazne spokojnejsi

marlena

aky parazit?? co to tu trepete, aj vy sa mozete ocitnut na pracaku ani neviete ako , takych sikovnych uz bolo...a to ze vam vlada pre...la miliardy eur a chechta sa do xichtu vas neserie??

Maoam

cau, to je normalne, ludia sa vzdy radi vrtaju v tom, co ti momentalne moc nejde a vedia o tom (praca, vztah, zdravie atd) alebo sa ta pytaju na veci, ktore trapia ich samotnych alebo niekoho im velmi blizkeho (musi sa ich to ale bytostne dotykat) a projektuju

barunka alias Myska12, ja som sa ta ale chcela opytat na inu vec: ako to pokracuje s tvojim debilnym vztahom (pekne tuje)? Este ste spolu?

Lebo pracu si najdes, ale byt s debilom je horsie.

fraktal

Ovecka, napriklad vybuch supersopky v Yellowstone moze nastat kazdu chvilu, sme presne v obdobi, kedy to moze nastat kazdym dnom a potom si v riti aj s tvojimi IT vedomostami, hehe..
a vsak nechame sa prekvapit, nie? Ty dovtedy zhrnaj peniazky, aby si sa dobre citil, no.

0vecka

2 Aja02 ale oni ostavaju a este sa tvaria ze to robia preto ze su slovaci, pritom su len pokakany z toho aby presli prachom miestnej krcmy.

emalea

Aja02, ale prepáč, to sa bohovsky vylučuje, čo píšeš...máš rada svoju rodinu, ale je Ti jedno, čo sa na Slovensku bude diať? Nemáš rodičov, bratancov, tety apod., to chceš všetkých presťahovať do Rakúska, alebo kde to žiješ...? Tak mne to nie je jedno ani náhodou!! Nie je mi jedno, na akej úrovni bude o 10 rokov zdravotníctvo, školstvo, akú bude mať moja mama penziu a čo bude stáť liter mlieka alebo benzínu a pár ďalších vecičiek, bez čoho sa nedá žiť...

fraktal

Ovecka, robis si iluzie o vynimocnosti ludstva, kukni na vyse 90% obyvatelstva nasej krasnej modrej planety a prejde ta chut ho zachranovat...

Aja02

0vecka, ale ak tu aj zostanu a nic s tym nespravia, tak nech sa potom nestazuju. Preco nevyuzit moznost ist do zahranicia, ked mame volne hranice? Mne pride divne zostavat tu len kvoli tomu, ze som Slovenka a mam tu rodinu. Ja mam svoju rodinu velmi rada, ale oni ma donekonecna zivit nebudu.