Nájdem tu človeka, ktorý mi poradí a pochopí ma? Ostatným sa to bojím povedať

Príspevok v téme: Nájdem tu človeka, ktorý mi poradí a pochopí ma? Ostatným sa to bojím povedať
verca-82

čaute volám sa Veronika a mám 14 rokov a chcela by som tu nájsť nejakú kamarádku zhruba v mojom veku čo by si so mnou dokázala pokecať o mojich problémoch poradiť mi alebo tak, doma keby že niečo poviem teda začnem sa rozprávať s mamou a povedala by som jej že prechádzam čudným obdobím že sa mi snívajú také sny že chodím s babou , čož je na hlavu lebo sa mi páčia chalani , tak mi v tom momente odsúdila a začal by po mne kričať .. a kamarátke to žiadnej povedať nechcem , lebo sa bojím že by si o mne vyhodili mienku že som teplá alebo čo , ved viete ako to je ... a z rodiny sa to tiež bojím povedať , rozmýšlala som nad mojou krsnou ale aj to ma už prešlo a ak sa ani tu nenájde niekto kto by ma skúsil pochopiť a skúsiť mi pomocť alebo poradiť , tak skúsim zájsť za psychologičkou , ale neviem ako kedže mama si pomyslí že som šibnutá a nepustí ma tam , bolo by to ťažké presviedčanie .... tak prosím ak je tu niekto taký napíšte mi na pokec verca-82 alebo na fb Verča Naďka ( požiadajte ma prosím o priatelstvo vy mám bloknuté žiadosti a správy ludom ktorých nemám v priateloch ) a poprípade by som sa s tým človekom , či už kamaradkou alebo kamaratom rada stretla ak bude bývať niekde naokolo a pokecala a tak ...