Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubna pohotovost Krížna

Lubica lubica

Je to super mlady citlivy lekar.pozitivny pristup.aj sestricka zlata.trhali mi zub mudrosti a profi pristup.vsetko vysvetlili a genialne vytrhli.nahodou su fajn

Brano S

Bol som dnes na Križnej a velmi sklamany. 1hod som cakal( to je v pohode) a ked som bol na rade vysla sestricka ze pridite za 2,5 hod pan doktor ide na obed. A to som bol uz len ja a jeden pan v cakarni. 2,5 hod obedna prestavka paradny luxus. Keby povedali alebo vypisali na dvere clovek necaka a pride neskor. Uplna neochota. Urcite uz nepojdem na tuto pohotovost!!!

Krasny den

Vrelo odporucam . Bola som tam tri krat a bez dlheho cakania , vyborna mila sestricka a mlady doktor ktory vsetko vysvetli ,trpezlivy , vysmiaty a vzdy mi pomohli .

Eliskax2

Ja som bola v sobotu vecer na pohotovosti asi okolo osmej ... boli predo mnou asi 4 ludia (cakanie asi take iste ako normalne u zubara) cize v pohode ... doktor aj so sestrickou TOP - zohrata dvojka :-) ... zubar mlady, fesak a hlavne odbornik ... prisla som, pozrel, spytal sa ma, spravil rtg, vysvetlil co budeme robit a pak vycistil medzizubny priestor ... sestricka bola mila, usmiata aj napriek tomu kolko bolo hodin ... platila som 30€ za snimok, cistenie a to ze je to pohotovost -mega cena
Ja som brutalne spokojna ... mozem len odporucit ;-)

Krupicka

Bola som tam dnes a musim len pochvalit.Doktor bol velmi mily a vsetko mi pekne vysvetlil.Urobil mi röntgen,ale zial mi nemohol pomoct,lebo na moj problem je potrebny chirurg.Ale aspon mi nejakeho odporucil a poradil,co mi pomoze na zmiernenie bolesti.Mimochodom,za röntgen som zaplatila 8€ a nie 16.Bolo tam malicko ludi,takze som bola rada,ze nemusim dlho cakat.SOM MILO PREKVAPENA A ODPORUCAM!!!

Kornelia 122

Bola som na Krížnej 44, dnes o 22.00 h. Nikoho tam nebolo! Katastrofálny, neprofesionálny prístup mladého lekára, ktorého tam poslali asi sa zaúčať. Keď niekto nevidí hrubé zapálené ďasno, ako slimák bez domu, tak sa má vrátiť do základnej školy. Za rontgen a konzultáciu´účtovali 16,- € . Vraj snímok nedávajú máme z počítača odfotografovať s mobilom. Krížna 44, horšia, ako krajiny tretieho sveta. Strata času a peňazí. Ružinov nie je žiadna výhra, ale sú tam starší lekári profíci a hlavne za vaše peniaze vám vydajú CD.

Kornelia 122

Dnes 17.9.2016 večer cca o 22. 00 h som bola na Krížnej 44, na pohotovosti. Zapálilo sa mi ďasno a mala som cca 5 cm dlhé a hrubé červené ďasno, ktoré pripomínalo slimáka bez domu. :D
V čakárni sedel mladý doktor staršou sestričkou. Nikoho tam nebolo!! Doktor pozrel ďasno a povedal, že tam zápal nevidí, hoci už doma laici, kamaráti a susedia povedali, že ďasno vyzerá hrozne, aby som utekala na pohotovosť. Pri ďasne bol aj zlomený zub. Keď som nato lekára upozornila, tak mi doporučil zub vytrhnúť. Až potom urobil rongen zuba. . Povedala som že trhanie zuba si premyslím, lebo takému amatérovi, ktorý nerozozná opuchnuté červené ďasno od ružového normálneho, nikdy by som nedala vytrhnúť zub. Za konzultáciu a rongen som zaplatila 16,- € .
Keď som si pýtala CD alebo snímok, povedali, že oni snímok nerobia vraj snímok môžeme odfotografovať mobilom. Vrchol drzosti !

Takým amatérskym prístupom som sa nestretla ani v krajinách tretieho sveta!!!!
Pohotovosť na Krížnej?? Hanba Bratislavy !!! Nikdy tam nechoďte, je to zbytočná strata času a vyhodené peniaze oknom.
Viem, že ani Ružinov nemá moc veľkú úroveň, no tisíc krát lepší lekári sú v Ružinove na pohotovosti a majú profesionálny prístup a hlavne Vám dajú CD keď nasnímajú váš zub. Ten mladý lekár je totálny amatér s východniarskym prízvukom. Pohotovosť Krížna 44, nikdy viacej !!

Netocka

Ja musím len pochváliť. Mala som neuveriteľné bolesti, ktoré sa nedajú ani opísať. Bol tam pán zubár, ktorý bol veľmi milý, odborne mi poradil, povedal všetko, čo mi ide robiť, . Musel mi vytrhnúť ľavú osmičku, nedala sa už zachrániť, dostala som injekciu, dala som si pre istotu až dve, lebo som sa veľmi bála, ale stačila by mi jedna. Opravil mi kaz v sedmičke, zašil mi ranu, pretože to bol riadny kráter. Jeho prístup bol veľmi profesionálny a hlavne ľudský. Platila som síce vyše 100 euro, pretože to bola chirurgická extrakcia, dve injekcie, rontgeny , liečivá vložka a hlavne mi to trhal vyše 30 minút, pretože som mala korene ako drak..
Každopádne, vrelo odporúčam túto pohotovosť.

NikdyViac

Absolútne by som túto ambulanciu NEODPORÚČALA...
Hrozný prístup. Bola som tam so zápalom ďasna, potrebovala som to prečistiť, dostala som "výplach úst" a rontgen (ten až potom) a prosím pekne ani sa na ten rontgen nepozrel ani mi ten rontgen neukázal a sestrička naúčtovala 25 eur za výplach a rontgen... Keď som sa opýtala čo s tým rontgenom tak chvíľu na mňa pozerala, asi či si robím srandu alebo čo, ale žiaľ myslela som to vážne, 25eur nevyhadzujem len tak za 5 minútový pokec, nakoniec z nej vypadlo, že mi ho napália na CD....dostala som doklad o zaplatení ....pre bolesť som sa ani nepozrela čo na tom bločku - paragóne je, počkala vonku na CD a išla domov.. doma som zistila, že mi dala čistý bloček!!!! bez údajov poskytovateľa, len s tým, že mi urobili výplach a rontgen!!!!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubna pohotovost Krížna - Fórum - ZDRAVIE.sk