Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pozicali by ste?

Príspevok v téme: Pozicali by ste?
kakalinkaka

Oslovila ma blizka osoba(nie rodina), aby som jej pozicala 9tisic na kupu bytu na nejake 3 mesiace, ze potom by mi ich vratila, ked sa jej manzelovi uvolnia peniaze z firmy. Ponukla som jej moznost, ze si moze zobrat na mna uver(za predcasne splatenie sa zo zakona uz nic neplati), s tym, ze poplatky-urok by si platila ona, aj ked viem, ze je nespolahliva. Lenze ona ho nechce, len hotovost, ze staci kolko mam a spytala sa ma, kolko mam k dispozicii. Som v neprijemnej situacii, lebo mam zeleznu rezervu a tu nechcem rozpustat. Mamina po dlhom zvazovani meni miesto a slubila som rodicom, ze im budem istit hypoteku, keby jej to nevyslo. Navyse, ked sa ma pyta, kolko mam k dispozicii, tak to jej mam povedat akoze presnu sumu bez "vaty", co mam na minanie(stravu, byvanie, dopravu)? Mam hroznu dilemu, nemam problem pozicat peniaze(uz som tak urobila v minulosti, ale boli to male sumy tak do 1000eur a dokonca mam zlu skusenost, ze mi ich kolegyna z prace dodnes nevratila, lebo ju vyhodili a padla na dno). Na druhej strane by som jej rada pomohla. Snubenec ma tiez nejaku rezervu, ale on by jej tie peniaze nepozical, lebo tiez sa v minulosti popalil

Maoam

0vecka, ja ti nezavidim absolutne nic :D, verim, ze si rad, ze byvas tam kde byvas :DDD.

Sejla - no myslim, ze ako dovod by stacilo to, ze by sme sa my dve stretli, nie? ;DDD uz by buchala flasa

0vecka

2 Maoam moc mi nezavid ona chce v tom baraku so mnou byvat a byvat v baraku je to posledne co chcem. Som byval 25 rokov a nenavidim tu robotu okolo toho. Ani si nevies predstavit ako som rad ze som v byte.

Sejla

Maoam, nápodobne.. A čo sa deje? Takže ten šampus asi odložíme na iné časy a pekne nejaké poriadne whisky:D i ked to by bola pekná satira, vypiť sama fľašu šampusu keď zďaleka niet čo oslavovať :D
Mimulus že pôjde do zahraničia, to je zas dobré scifi

Maoam

0vecka, ty musis mat nejaku zazracnu auru alebo co, ty mas auru, ktora pritahuje uspech, prachy a majetky ;DDDDD.
Mimulus, stahuj sa do Mnichova, halooooooo, za 0veckom...:DD

0vecka

2 Maoam ee niesom ked sme sa poznali on aeste studovala a nemala nic :) nemozem za to ze sa jej pri mne tak brutalne zacalo darit.

Maoam

Sejla, uprimne, ja osobne som na totalku a na zdochnutie. Ak sa uz neozvem, tak je po mne...
Potom to tu budu zachranovat uz iba pozostali, 0vecka sa bohato ozeni, nebude mat cas, Mimulus pojde za hranice, nebude mat cas, a tak dalej......;D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pozicali by ste? - Fórum - ZDRAVIE.sk