Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oreganovy olej

RNG

Ak chces dostat akom prvonakupca zlavu z iherb, najdes ju cez google.sk, ked tam zadas rng. nazory. kde ti naskocim stdeanka, kde na pravej srane je viacero e-obchodov, vcitane iherb a je tam uvedeny aj zlavny kod pre nich.

RNG

Zadaj si do vyhladavaca iherb.com a ked ti to naskoci daj tam slova oregano oil, capsules, NOW, a najdes tam 180 mg entericke kapsule, kde je 55% carvacrolu zarucene, tj v kazdej kapsuli je to 100 mg carvacrolu. Naviac tieto kapsule su entericky pokryte, tj nerozpustia sa ani v hrdle ani v zaludku, kde by tato korenina mohla palit, ale az v crevach, kde sa absorbuje znacna cast do krvi a tak roznesie po celom tele

hanulkova

hm. 100 mg som nenasla. vacsinou 55 mg carvacrolu... :( vie niekto pomoct? konkretny link? predpokladam ze ten 100 mg od firmy now existuje ked to rng odporuca, ale nenasla som... vdaka!

RNG

Kupuj len produkt firmy NOW, Oregano oil, capsules, kde je v entericky pokrytej kapsuli(tj rozpusta sa az v crevach, nepali v hrdle, nedrazdi zaludok) zarucene 100 mg carvacrolu, co je ucinna latka v oleji z divokeho oregana.
Odporucena davka proti napr candide a na odhlienenie pri kasli je 3 x 2 tieto kapsule s jedlom, tj 3 x 200 mg carvacrolu
Dobry zdroj je napr iherb.com, ktory ma dosial na Slovensko najnizsie postovne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oreganovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk